Bráchové Jiří a Jan

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11
19.5.22 23:13

Bráchové Jiří a Jan

Ahoj holky, cekame treti ditko-nejspis holcicku. Doma mame dva syny-Jirika a Jenika-obe jmena jsou v rodine. Do tretice bychom radi neco, co by se hodilo, takze spis opet neco tradicniho…ve vyberu je Katerina, Zuzana, Tereza, Eva-tam by bylo jmeno tez z rodiny. Zajimal by mne Vas nazor, co by se podle Vas hodilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1494
19.5.22 23:18

Za mě Eva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1520
19.5.22 23:22

Taky mě napadla Eva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1373
19.5.22 23:41

Jana. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
735
19.5.22 23:48
@Tofifea píše:
Jana. :)

Přesně, určitě Jana k těm dvěma klučičím jménům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
20.5.22 00:05

Jana mi prijde nic moc tedy, vzhledem k tomu ze zakladatelka uz ma Jenika. :) Od J by se mi tam hodila Jitka. Z nabidky souhlasim s Evou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375
20.5.22 00:39

Johanka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1585
20.5.22 03:08

@Snehurka28 Tereza :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.5.22 07:55
@Snehurka28 píše:
Ahoj holky, cekame treti ditko-nejspis holcicku. Doma mame dva syny-Jirika a Jenika-obe jmena jsou v rodine. Do tretice bychom radi neco, co by se hodilo, takze spis opet neco tradicniho…ve vyberu je Katerina, Zuzana, Tereza, Eva-tam by bylo jmeno tez z rodiny. Zajimal by mne Vas nazor, co by se podle Vas hodilo?

Hodilo by se nějaké české jméno. Z tvého výběru třeba Tereza, aby se zařadila vedle dvou světců. :D
Pokavaď máš zájem, tady jsou moje návrhy:
Janek, Jiří a Věnka
Jan, Jiří a Věra
Janek, Jiří a Zdenka
Jan, Jiří a Zora
Jan, Jiří a Dana
Jan, Jiří a Diana
Jan, Jiří a Odeta
Jan, Jiří a Lada
Jan, Jiří a Bára (nikoliv Barbora)
Jan, Jiří a Běla
Jan, Jiří a Jenovefa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
20.5.22 08:40

Za mně Eva a Zuzana, u Evičky jen škoda toho svátku na Štědrý den :-) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8257
20.5.22 08:43

Eva a Zuzana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1044
20.5.22 08:48
@Snehurka28 píše:

Prosím Evu ne, já celé dětství trpěla tím, že mám svátek na vánoce a ve škole jsem to jako sestra Adama neměla taky lehké. Terezka je hezká, ale celkem častá. Aby pak ve třídě nebyly 4.Takto má syn ve třídě 3 spolužáky se jménem Daniel(naštěstí on Daniel není). Možná bych byla pro tu Kačenku, ta se dává alespoň méně, než Terezka a má spoustu variant.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2244
20.5.22 08:49

Jitka, Jůlie, Jana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
20.5.22 11:23

Zuzka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8992
20.5.22 12:06

Máme Zuzku i Kačku, a dala bych Zuzka ;) Je všude se svým jménem jediná a je s ním moc spokojená. Kačka se mi líbí také, ale až s dcerou jsem zjistila, že je všude „překačenkováno“, ve třídě jsou 2, na kroužku jsou jiné 2 ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat