Bradace genitální

4.5.17 22:10

Bradace genitální

Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat před měsícem jsem byla na gynekologii a doktor mi zjistil genitální bradavice (díky bohu se mi nevyskytují v pochvě ani na pyscích) tedy pouze spíš k tříslům. Napsal mi mast (myslím že se jmenovala Wartec) ale nemohla jsem ho nikde sehnat prej ho na nějakou dobu pozastavili (mi bylo řečeno)… A potom jsem na to úplně zapomněla, a stejně ani neměla čas si tam znovu zajít.
Myslíte že když se to neobjevuje v pochvě ani na ní, že bych mohla použít nějaký krém na bradavice (samozřejmě bych se to snažila co nejopatrněji). Máte některá zkušenost? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14267
4.5.17 23:35

Ne ja bych si netroufla tam mazat proste neco na bradavice, ono nejsou bradavice jako bradavice. Pokud se ta mast zrovna nevyrabi tak musi existovat alternativa treba od jineho vyrobce, zasla bych na gyndu pro jiny recept. Jinak bradavice sou nakazlivy, nejen ze je muzes prenest na partnera ale muzou se i sirit dal, takze pokud pred casem byli v trislech a vykaslala ses na to muzou uz byt i dal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12071
5.5.17 09:51

@MonieDee doporučuji mast VEREGENT ale stojí kolem tisícovky. Mam odskouseno, pomáhá a bradavicky se nevrací. Stejne by to chtělo asi vypálit, zajdi na kožní. Nestyd se, je nas vic… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.17 12:38

Děkuji Vám, tak už jsem si byla pro nový recept a objednat a po 3 hodině vyzvednu. Tak doufám že to zabere a už se mi to nevrátí. Je to dost nepříjemné ba až trapné. A dokonce mi příjde že MY kteří máme stále partnery nebo je nestřídáme máme více nemocí a zánětů, :think: než ti co je střídají jako ponožky. @Kriss Tina @mumisek79

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 11:29

Tak dneska večer budu mazat 2 den. Zatím nevidím žádnou změnu tak doufám že to zabere. Ale spíš by mě zajímalo když se to nesmí dát na zdravou kůži (což se mi nikdy nepovede) jestli mi to nějak může rozleptat nebo něco.. A také po namazání se snažím chodit na ostro, jenže mám pocit že i přesto se to nějak rozestře tak doufám že to má i tak nějaký účinek. Také jsem četla že některé to pálí nebo štípe, mě teda zatím nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama