Brandýs nad labem?

2904
25.4.07 14:06

Brandýs nad labem?

Ahoj
chtěla bych se optat na Vaše názory v této porodnici. Pořád vybírám,kde rodit a Brandýs také připadá v úvahu :-)
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

39
25.4.07 14:30

Ahoj, já v této porodnici rodila obě děti( 1999,2005), no rodila, já mám po dvou plánovaných sekcích, ale musím říct, že jsem tam byla maximálně spokojená, sestřičky na ženském byly užasné, pání doktoři a paní doktorky taktéž, jen jsem nebyla moc spokojená při druhém klučinovi s péčí sestřiček na novorozeneckém, měla jsem trochu problémy s kojením, a nebyl dlouho nikdo schopný mi poradit, jen řekli, že prvního kluka jsem taky kojila 2 roky a zvládla sem to a po sekci mléko příchází dýl, tak dostával lahve a do prsu mě jen „kousal“, naštěstí jsem to překousla a malého dnes už 25měsíčního kojím stále, bohužel nevím jak toho nechat:roll: .
Jen mi tam vadilo, že sprchy a wc jsou společné na chodbě, na pokojích maximálně po dvou, v případě, že musíte na wc apod. neocenitelné, druhá maminka pohlídala, návštěvy i po stanoveném čase byly bezproblémové. Po porodu jsem šla v obou případech po týdnu domů, mamči, které rodily normálně 4 den. Toť mé zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2904
25.4.07 17:15

díky moc…
jak je to tam s plínkama a košilema a oblečeníčko pro mimi? Jsou standartne k dispozici i vložky? nebo musím mít veškerou výbavu svoji?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
25.4.07 18:03

plínky na mimi bylo 7ks na den, pokud přetáhneš, musíš mít svoje, dostaneš i rybylku na prdelku, kosmetiku používají Johnson, oblečení na mimi taky dostaneš, to je taková všehochuť, ale bohatě to stačí.
noční košile můžeš mít svoje nebo jejich plátěné, já měla tedy svoje, protože jsem po jejich prádle i povlečení měla vyrážku, vložky ti také dají, takové ty klasické silné, tuším , že to byla značka Ria, doporučuji si sehnat jednorázové kalhotky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2904
29.4.07 19:28

Tak jsme tam byli na prohlídce a musím říct, že se mi tam líbilo. Pokud vše půjde podle plánu......asi pojedu rodit tam :-)
Díky za názory…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
19.5.08 11:33

Porodnice Brandys

Ja jsem tam byla na prohlidce pred dvema mesici a moc se mi tam libilo. Jen mala zmena: pliny uz nefasujes, musis mit svoje. Plne to chapu, musela to byt pekna darda do rozpoctu nemocnice.

Rodim budu asi na konci srpna, kdyz to bude v terminu. Libilo se mi, ze nemaji ani registrace, takze clovek nemusi hned na zacatku plasit.

Ladka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3149
3.4.13 13:58

V této porodnici jsem rodila 11/2007 byla jsem moc spokojená jak s porodnicí tak s jejím pesonále. Ukázali mi vše co jsem potřebovala. Kojení, koupání a veškerou další péči o miminko. Košilku, plenky i plenky jsem měla svoje.
V současné době uvažuji o sourozenci pro našeno Šimonka a určitě pokud se rozhodnem pro tak půjdu rodit sem. Jediná moje výtka byla tam že mi přišlo že je tam velké teplo ale to se dá pochopit když tam všude jsou malá miminka.Jako prvorodička jsem tam byla 4 dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bbubak
4.4.13 18:11

Ahoj,
koukala jsem ted na stranky nemocnice v Brandyse a nemaj tam porodni oddeleni, jen gynekologii. Je mozny, ze tu porodnici zavreli?
B.

• Nahlásit
  • Citovat
3149
4.4.13 18:14
@bbubak píše:
Ahoj,
koukala jsem ted na stranky nemocnice v Brandyse a nemaj tam porodni oddeleni, jen gynekologii. Je mozny, ze tu porodnici zavreli?
B.

ahoj já jsem tady na těchto stránkách v sekci porodnice četla že porodnici zavřeli ale jistě to nevím. Na 100% ti to řeknou když si tam třeba zavoláš. Já tam rodila 2007 což je dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
4.4.13 18:21

Ahoj, ja v Brandyse rodila loni v rijnu a byla jsem teda spokojena maximalne. Ale je pravda ze jsem taky slysela o tom ze ji zavreli, bylo to tusim i ve zpravach a vlastne na gynde kam chodim o tom taky mluvili ze znaj sestry z novorezeneckyho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kopretinkka
9.4.13 10:50

Holky porodnice v Brandýse byla uzavřená!

• Nahlásit
  • Citovat
2174
30.4.13 18:26

Holky, vim na 100%, ze Brandys uz nefunguje. Bojovali tam o kazdou rodicku, pred necelym rokem jsem tam jela rodit dceru a oni me jen velmi neradi zaridili prevoz na Bulovku (byla jsem 34tt). Tusim, ze mesic, nebo dva pote uz oddeleni uzavreli :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3149
30.4.13 18:48

@Lada84 To je velká škoda! Byli tam moc šikovní a milí lidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2174
30.4.13 18:56

@kolmenka Verim..Bulovka nakonec nebyla spatna a hodne holek tady chvali Neratovice, nebo Melnik.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3149
30.4.13 19:14

@Lada84 jo v neratovicích jsem měla rodit ale nakonec měli plno tak jsem musela do brandýsa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama