Porodnice Litoměřice

9
20.4.07 17:46

Porodnice Litoměřice

Má některá z vás zkušenosti s touto porodnicí, za týden mám termín, tak bych ráda věděla, do čeho jdu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1
20.4.07 20:26

S litoměřickou porodnicí zkušenost nemám, ale mám zkušenost s nedalekou roudnickou porodnicí. Rodila jsem tu obě své děti (03/2003 a 12/2006) a v obou případech jsem byla naprosto spokojená :lol:
Takže pokud byses náhodou rozhodovala pro jinou než litoměřickou porodnici, rozhodně můžu roudnickou doporučit.
Přeju pohodový porod a zdravé a spokojené miminko.
Momy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
21.4.07 13:50

j

Ahojky, Kici do čeho jdeš se stejně dozvíš až po porodu :lol:

Ale rodila jsem v Lito, naprostá spokojenost. Za sebe mohu jen doporučit. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2904
19.4.08 22:21

Ahojky holky, tak co jaké máte další zkušenosti s porodnicema na Litoměřicku, šla by některá z vás raději dál třeba Ústí nebo Praha, třeba i kvůli vybavení, kdyby nastali komplikace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
359
25.10.12 21:56

Ahoj holky, ráda bych tu obnovila diskuze, neplánujete někdo rodit v Litoměřicích??? Já mám TP v květnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
353
2.1.14 18:32

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když půjdu rodit do Litoměřic, musím si brát oblečení na miminko? Nebo tam mají nějaké erární? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11625
2.1.14 18:33

@sarjen Nemusíš oblečení tam mají erární pro miminko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
353
2.1.14 18:40

@Veveruska87
děkuji, ale plínky asi svoje co? A poporodní vložky? Můžu se zeptat, na tvou zkušenost s porodnicí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11625
2.1.14 18:49

@sarjen napíšu ti sz zprávu ju?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Popelka-9
2.1.14 18:58

Holky a nevíte někdo kdy budou další předporodní kurzy? Na stránkách mají jen termíny pro září - prosinec.. Jinak takový věci jako plínky, poporodní vložky, zkušenost a tak by mě zajímaly taky, jestli jestli můžu prosit, tak mi prosím taky napiš :kytka:

• Citovat
  • Upravit
11625
2.1.14 19:01

Já to napíšu sem
Záleží na jakej pujdeš pokoj pokud na normální tak vše svoje ale já jsem byla na polovičním nadstandartu a tam byli na záchodě vložky(ale měli jen takoví mrnaví tak jsem používala svoje) a poporodní kalhotky oboje každej den doplňovali a i v šuplíku u přebalováku jsem měla pleny ale jestli i ty doplnovali nevím já používala svoje. Jinak se mi v Litoměřické nemocnici líbilo a mám i kamarádky co taky rodily ted do půl roka a taky byli spokojené

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Popelka-9
2.1.14 19:42

@Veveruska87 Děkuji :) Já chci taky nadstandart - ten poloviční znamená, že dva pokoje mají společný WC?

• Citovat
  • Upravit
11625
2.1.14 19:42

@Johanka.9 jj přesně tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.14 17:40

Taky budu rodit v Liťáku, plánovaný císař, ještě jsem tam v poradně nebyla ale nějaké info už od nich mám jak to bude probíhat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama