Porodnice Jilemnice a Jičín

547
22.3.07 22:16

Porodnice Jilemnice a Jičín

Maminky nerodily jste některá v porodnici v Jilemnici nebo v Jičíně? Za pár měsíců mě to čeká a nevím zda jít právě do Jilemnice či do Jičína.
Za vaše postřehy z této porodnice děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Gabika
23.3.07 21:25

Ahoj Evca,

ja som staršieho rodila v Jilemnici. Vybrali sme si túto porodnicu preto, lebo tam mohol partner zostať na izbe so mnou celú dobu (čo sme využili) a aj celkovo boli ústretoví. Majú aj vaňu, ale údajne do nej, pokiaľ možno, nerodia (mne ale nevyhovovala, aj keď som sa do nej tešila :wink: ) Celkovo som bola veľmi spokojná, otázka je, či to nebelo preto, lebo tam pracuje naša známa… :?:

Moje hodnotenie porodnice je tu: http://emimino.cz/modules.php?…

Gabika

• Nahlásit
  • Citovat
547
25.3.07 12:53

Gabi,to jsi mě moc mile překvapila. Byla jsem víc rozhodntá právě pro Jilemnici,ale nevěděla jsem že tam i nadstandartní pokoje,kde může být manžel. Na internetu o nich není ani zmínka. Asi se tam pojedeme podívat a uvidíme na vlastní očí,to bude nejlepší.

Jinak jestli máte někdo ještě nějaké postřehy,pište :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.4.07 20:39

porodnice

ahoj ja jsem rodila v porodnici v jilemnici v listopadu 2004 a vubec na ni nevzpominam v dobrem.mimi se malem udusilo diky nezajmu sester byli neprijemny a pocit ze je obtezuji byl bohuzel nejspis pravda. rodila jsem dva dny za nezajmu koho koliv kolem.bohuzel my nepomohli ani radou s kojenim ,tyden v porodnici byl v silnem stresu,nevyspani dva mesice bolesti po porodu jak hraze tak prsou takze jsem diky nim ani nemohla kojit i pres veskere usili co mne to stalo malem zivot muj i ditete a proto do jilemnice uz nikdy!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
2.3.09 10:50

Mě porod teprve čeká, ale jsem rozhodnutá pro Jilemnici. Znám sestřičku z Jičínské porodnice, manžel zase z Jilemnické.
V Jičíně měli nedávno problémy s nedostatkem lékařů - jak je to teď, nevím. Známá tam před Vánocema rodila 6 dítě a vrátila se úplně zničená. Nepříjemné sestřičky, ač byla rozhodnutá nekojit, tak ji ve dne v noci budili po 2 hodinách na kojení.
V Jilemnici rodila první dítě sestřenka. Byla spokojená s tím, že jí nikdo nestresoval, i když jí kojení nešlo, páč měla málo mlíka, ale pomohli ji to přijmout. V tomhle směru prý super.
Prostě Jičín asi je frendly baby, v Jilemnici to tak nehrotí.

• Nahlásit
  • Citovat
Brunifid
18.8.10 14:43

Ahoj, nemáte někdo aktuálnější zkušenosti s Jičínem? Chtěla bych se tam zaregistrovat.

• Nahlásit
  • Citovat
2525
13.12.16 13:08

Ahoj, chtěla bych oživit toto téma. Řeší někdo na příští rok nebo aktuálně stejné dilema - Jičín nebo Jilemnice?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama