Porodnice Pardubice

ren
17
10.8.04 12:14

porodnice Pardubice

Máte někdo zkušenosti s porodnicí v Pardubicích? :?: Děkuji za každou zkušenost.
Jsem 14 tt a váhám.......
Terka :? :? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
10.8.04 16:53

Ahoj Terčo.
To máš teda před sebou spoustu času na rozmyšlenou.Nevím jestli jsi z Pardubic,já ano,jsem ve 27tt a už se začínám informovat.Sice navštěvuji lékařku v Hradci,chodím k ní už několik let a mám v ní obrovskou důvěru,tudíž jsem se npřihlásila k pardubickému lékaři.Co se týče porodu ráda bych rodila v Pardubicích,jestli mě to vyjde chtěla bych se tam mrknout,měli dny otevřených dveří,ale lhala bych,kdybych tvrdila,že je to ještě aktuální.Z vyprávění má známé,která odrodila před čtyřmi měsíci,byla velice spokojená.Pokud by jsi chtěla vidět nějaké fotečky a vědět nějaké informace,nahlídni na jejich stránky Krajská nemocnice Pardubice.Mají to pěkně zpracované,nebudu se o tom rozepisovet do podrobna,ale nahlídni tam.Zdraví KAROL

• Nahlásit
  • Citovat
ren
17
11.8.04 14:32

porodnice Pardubice

Díky Karol,
ty stránky se mi opravdu mimořádně líbí, hlavně že je tam napsané,c o sebou do porodnice a i popsané předporodní kurzy…supr !!!!
Podle fotek to vypadá hezky, ještě jestli sestřičky jsou lidumilné :lol: :x :lol: :x
Jinak prý tam je nějaký doktor arab, nebo tak něco. Ale slyšela jsem, že je příjemný :)
Ty dny otevřených dveří by mě taky zajímaly. Takže ty tam půjdeš rodit?
Terka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.8.04 16:22

Ahoj Terčo.
Má volba je jednoznačná.Ja faktem,že každá již rodící mamina ti řekne o té,či oné porodnici své.Jedna je toho názoru,že to bylo super,jiná ti o stejném zařízení řekne,nikdy více.Opravdu záleží na konkrétní situaci.Je to prostě věc názoru.Já si prostě říkám,ono to nějak dopadne a hlavně jsem toho názoru,když je s tebou partner,v jakéko-li porodnici,tak jsi klidnější a hlavně personál se musí taky podle toho chovat.Proto se mi nechce přemýšlet o jiné možnosti,tak proto Pardubice.Jedinná nevýhoda je,že ti hned po porodu miminko dají na starost.Samozřejmě záleží na průběhu porodu a na možných komplikacích.Na druhou stranu do toho skočíme rovnýma nohama.Vzhledem k tomu,že jsem o nějaký ten týden napřed,pokud mi čas po porodu dovolý,tak ti mohu napsat své dojmy.
Tak se s mimískem opatrujte,hlavně ať jste oba v pohodě.
Pa zdraví KAROL a SAMUEL 27tt

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
24.8.04 15:21

zkušenosti jiných

Jsem tu jen na návštěvě, ale k tomuhle tématu bych snad mohla přidat zkušenosti z mého okolí. Má sestra rodila první dítě v Pardubicích, ale při druhém již nekompromisně trvala na jiné porodnici. Hlavním důvodem byly sestřičky i jinak nepříjemný přístup personálu, nedočkala se pomoci a rady při péči o své první dítě. Sousedka rodila svou první holčičku také v Pardubicích a byla také nespokojená. Kamarádka z Pardubic trvala na tom, ať ji zavezou do porodnice v Chrudimi. No jak sestra tak tři naše sousedky rodily své druhé děti v Chrudimi a přístupem personálu byly nadšeny. Samozřejmě to ale může být subjektivní. Přeji porody bez komplikací. a úsměv na tváři :D

• Nahlásit
  • Citovat
980
24.8.04 16:15

Holčiny, mrkněte se na www.rodina.cz a sekce „Bříško“ - tam najdete hodnocení jednotlivých porodnic i s komentářema maminek. Na emimču je to taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.3.07 11:34

Porodnice Pardubice

Ahoj chtela jsem se zeptat zda mate nejaka mamina zkusenosti s porodnici v Pardubicich?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
7.3.07 09:24

Téměř 3 roky staré zkušenosti: doktoři dobří, ale s těmi se „normální“ člověk moc nevidí - a sestry většinou „ucházející“ a k těm hodným na dorovnání i několik (naštěstí málo) příšerných. :? Ale to je asi všude podobné. Další zkušenosti budu sbírat letos v červnu. :wink: Kvůli těm 3 dnům mi to nestojí za to jezdit někam jinam.

Nejhorší byl tehdy totální nával (rodilo se 6 - 8 dětí denně v porodnici postavené na 4 porody denně), takže panovala dost chaotická a nervózní atmosféra. Obávám se, že to bude letos zase stejné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.07 10:39

Ja se tam taky chystam.Budem bydlet v Prelouci,takze je to nejblize.Tak uz abysme to mely za sebou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
7.3.07 11:02

… no, já zatím nemám nic proti tomu, že je dítě potichu. :lol: Lepší být těhotná než v šestinedělí… :wink: Ale do Vánoc se to určitě vylepší! :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.07 11:26

To s tebou souhlasim…a Ty jsi z Pardubek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
7.3.07 11:50

Tak střídavě. Teď bydlím 4 km za Pardubkami, ale do měsíce se (na rok) stěhujem zas do Pardubic. A pak zas ven… A původně jsem od tama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
7.3.07 13:39

Holky já bydlim kousek od Bohdanče, ale jelikož jsem slyšela samý hrůzy o Pardubický porodnici, šla jsem na poslední měsíc bydlet k rodičům do Prahy a rodila tam.
Já teda slyšela, že co můžou, to tam po…rou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.4.07 21:13

porod v Pardubicích

Rodila jsem v říjnu 2006 a musím říct, že jsem byla v Pcích maximálně spokojená. Porod nebyl nejjednodušší, ale všichni se mi snažili pomoct. Nejprve jsem měla obavy (slyšela jsem totiž taky samá negativa), ale nakonec jsem tam stejně rodila a byla fakt ráda že se tak rozhodla.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.7.07 15:28

ahojky taky resim kam mam jit rodit na pardubickou nemocnici slysim porad jen spatne zvesti dokonce jsem slysela ze porodnik dr.minzak privazuje rodicky kdyz s nima neni spokojenej a spatne spolupracuji porad vaham mezi pardubkama a chrudimi v pardubicichsi hodne chvali dr kokrdovou

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama