Březen 2007

27
29.7.06 18:21

Brezen 2007

Ahoj, prvni prirustek ocekavam v breznu 2007 a uz se nemuzu dockat az to bude. Ale mam hrozne nevolnosti (zhruba co hodinu az dve). nemuzu nic snist jen ovoce a piju vodu. Kdyz se jen na jidlo podivam tak se mi chce zvracet. lekar mi chtel napsat nejake tabletky , ale ja je zatim odmitla, mam stach at neublizi miminku. nemate nektera nejaky zaruceny recept, ktery mi pomuze od tech strasnych nevolnosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

193
29.7.06 18:41

Susanx pridej se k nam do breznatek 2007 :) S holkama tam ty nevolnosti taky resime, vypada to, ale ze kazde pomaha neco jineho. Neboj holky Ti poradi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1098
29.7.06 18:46

Koukám, že jsi nováček, tak mi dovol, abych tě navigovala v diskusích si najdi stejný měsíc porodu, tam si vyber BŘEZŇÁTKA 2007 a vždycky svůj komentář pošli „zaslat odpověď“ !!! Ale samozřejmě když chceš mít svoji novou diskusi, tak to je jiná!
Jinak gratuluji, my taky čekali březňátko2006, ale Davídek si moc pospíšil a nakonec je únorňátko!
Přeji ti příjemné těhu a zdravé miminko!!!!!
Danny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1098
29.7.06 18:48

No tak než jsem to dopsala už se holky hlásí samy :D :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6636
2.8.06 10:35

Ahojky… my máme sice termín v únoru, ale relativně na konci, tak předpokládám, že se z toho možná i ten březen vyklube :)
Susanx : Já mám taky takové nevolnosti a už jsem shodila 2 kg, což teda při mé váze není vůbec špatné :) . Hodně holčin radilo colu po lžičkách a i mě to docela zabírá. A nebo zmrzlinu. Té samozřejmě s mírou, ale to studené na žaludek je fajn. Už několikrát mě to zachránilo před těhuvrhem :) . Držím palce ať tě to brzy přejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
2.8.06 10:37

jahudka je zalozen breznatka 2007 kde uz si piseme toto bylo zalozeno tak nejak omylem-.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6636
2.8.06 10:38

Valli: Nerozumím??????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu