Brigada GEIS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maty1989
Závislačka 3034 příspěvků 24.04.18 21:02
Brigada GEIS

Nepracujete nekdo u GEIS? Mam moznost brigady, tak jestli nemate nejake informace. Napln prace, narocnost, plat,… Jde o baliky, tak to jiste nebude leharo, ale treba budu chytrejsi diky vam, dekuji :mrgreen:

Reklama

Reakce:

mamina2017
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 24.04.18 21:15

Jako skladník?

Maty1989
Závislačka 3034 příspěvků 24.04.18 21:19

@mamina2017 Ano

mamina2017
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 24.04.18 21:29

Tak plat a nápln práce ti tady nikdo neřekne. A snad ti to tam řekli oni. jinak leháro to nebude jako v každé jiné spediční firmě.

Maty1989
Závislačka 3034 příspěvků 24.04.18 21:31

@mamina2017 Zatim jsem to jen nasla v nabidkach prace ;-)

mamina2017
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 24.04.18 21:35

Takže nevíš, jestli tě tam vezmou. běž se zeptat a podle toho se rozhodneš.

Maty1989
Závislačka 3034 příspěvků 24.04.18 21:39

@mamina2017 Psala jsem mail a mam jim zavolat, pro lepsi komunikaci, tak jsem se chtela zeptat, kdyby mel nekdo neco blizsiho treba :-) Ja se prace nebojim :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělala chybu? Příběh Daniely, která chtěla seriálovou smrt, a přišla televizní

Daniela Šinkorová byla předurčená k tomu stát se hvězdou první kategorie a... číst dále >

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama