Brigáda - poštovní doručovatelka

Anonymní
22.1.21 20:34

Brigáda poštovní doručovatelka

Hezký večer dámy, naskytla se mi možnost mít brigádu u České pošty na pozici poštovní pěší doručovatelky, má některé z Vás zkušenost? Zda se musí plnit nabídky prodeje.
Děkuji moc Andrea :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21907
22.1.21 21:17

Cha, zkušenost mám, nejhorší brigáda a práce, jakou jsem kdy dělala, ale už je to pár let, ráno nástup na 5 hodin a končilo se odpoledne v 17, někdy jsem stihla za celý den sníst i celý rohlík, malý plat, puchýře na nohou i rukou, nesplnitelné úkoly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.21 21:29

Znám paní, která skončila po dvou měsících téhle práce ve špitále. Nestihala jíst, pít a v nohách měla xy kilometrů denně za málo peněz.

Anonym- informace z mého okolí

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.21 21:33
@stinga píše:
Cha, zkušenost mám, nejhorší brigáda a práce, jakou jsem kdy dělala, ale už je to pár let, ráno nástup na 5 hodin a končilo se odpoledne v 17, někdy jsem stihla za celý den sníst i celý rohlík, malý plat, puchýře na nohou i rukou, nesplnitelné úkoly

Děkuji za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.21 21:33
@Anonymní píše:
Znám paní, která skončila po dvou měsících téhle práce ve špitále. Nestihala jíst, pít a v nohách měla xy kilometrů denně za málo peněz.Anonym- informace z mého okolí

Děkuji moc :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
44
22.1.21 21:42

A to mě to zase jako brigáda přišlo fajn. Na stálo bych to dělat nechtěla určitě i peníze tehdy teda nic moc… Ale ta práce mě fakt bavila a docela mi pomohla naučit se komunikovat s různými typy lidí :D
A jako brigádník jsem žádné prodeje plnit nemusela. Nevím, jaká je situace teď.
Měla jsem super fyzičku a tak opálená jsem v létě ještě nikdy nebyla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47415
22.1.21 21:43
@stinga píše:
Cha, zkušenost mám, nejhorší brigáda a práce, jakou jsem kdy dělala, ale už je to pár let, ráno nástup na 5 hodin a končilo se odpoledne v 17, někdy jsem stihla za celý den sníst i celý rohlík, malý plat, puchýře na nohou i rukou, nesplnitelné úkoly

ty si s temi citoslovci nedas pokoj :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21907
22.1.21 21:50
@matkabagristy píše:
ty si s temi citoslovci nedas pokoj :mrgreen:
:mrgreen: to je asi už nemoc :mrgreen: :oops:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.21 22:01
@KovarovaV píše:
A to mě to zase jako brigáda přišlo fajn. Na stálo bych to dělat nechtěla určitě i peníze tehdy teda nic moc… Ale ta práce mě fakt bavila a docela mi pomohla naučit se komunikovat s různými typy lidí :D
A jako brigádník jsem žádné prodeje plnit nemusela. Nevím, jaká je situace teď.
Měla jsem super fyzičku a tak opálená jsem v létě ještě nikdy nebyla :D

Děkuji za milou odpověď :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
8242
22.1.21 22:19

Já jsem ji dělala v létě mezi střední a vysokou. Když jsme byly v plným počtu tak to bylo docela v pohodě, začínalo se brzo ráno ale kolem poledne bylo hotovo. Ale když měla jedna z dorucovatelek volno, jakože o prazdninach to bylo téměř furt tak to bylo peklo. Museli jsme dělat i její rajón takže se končilo až večer. Jako brigáda v létě to bylo docela dobrý, na čerstvým vzduchu, když se roznaseli důchody tak každej nechal nějakej drobak takže z toho bylo klidně 400 bokem obden. Ale na trvalo v každým počasí bych to asi dělat nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.21 23:10
@JancaS84 píše:
Já jsem ji dělala v létě mezi střední a vysokou. Když jsme byly v plným počtu tak to bylo docela v pohodě, začínalo se brzo ráno ale kolem poledne bylo hotovo. Ale když měla jedna z dorucovatelek volno, jakože o prazdninach to bylo téměř furt tak to bylo peklo. Museli jsme dělat i její rajón takže se končilo až večer. Jako brigáda v létě to bylo docela dobrý, na čerstvým vzduchu, když se roznaseli důchody tak každej nechal nějakej drobak takže z toho bylo klidně 400 bokem obden. Ale na trvalo v každým počasí bych to asi dělat nechtěla.

Moc děkuji za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
14930
23.1.21 10:50

Roznasela jsem brigadne téměř rok. Nejhorší byl první měsíc, když jsem ještě nevěděla, jak mi jdou baráky po sobě a bloudila jsem, to jsem usla za den i přes 30 km a končila za tmy, několikrát jsem i brečela, že vůbec nevidím děti. Pak si to sedlo a bylo to super. Práce na pár hodin, ale dalo se vyzit z výplaty i se dvěma dětmi. Zlepšila se mi fyzicka. Je pravda, že když byly letáky nebo těžké katalogy, tak jsem nadávala, ale ve výsledku jsem byla spokojená a docela se mi stýská. Na vzduchu jsem si totiž krásně vycistlia hlavu, teď jsem ráda, že se po práci dokopu dojít se psem. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 10:58
@Tamtama píše:
Roznasela jsem brigadne téměř rok. Nejhorší byl první měsíc, když jsem ještě nevěděla, jak mi jdou baráky po sobě a bloudila jsem, to jsem usla za den i přes 30 km a končila za tmy, několikrát jsem i brečela, že vůbec nevidím děti. Pak si to sedlo a bylo to super. Práce na pár hodin, ale dalo se vyzit z výplaty i se dvěma dětmi. Zlepšila se mi fyzicka. Je pravda, že když byly letáky nebo těžké katalogy, tak jsem nadávala, ale ve výsledku jsem byla spokojená a docela se mi stýská. Na vzduchu jsem si totiž krásně vycistlia hlavu, teď jsem ráda, že se po práci dokopu dojít se psem. :lol:

Děkuji za odpověď :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
66
23.1.21 22:11

Dlouhodobě bych nedělala. Moje mamka dělala několik let brigadnici u pošty, neměla dovolenou, nemocenskou, nepočítalo se to do důchodu, věčně udrena celá rodina z odnosu kupy letáku domu za málo peněz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 23:37
@besynka píše:
Dlouhodobě bych nedělala. Moje mamka dělala několik let brigadnici u pošty, neměla dovolenou, nemocenskou, nepočítalo se to do důchodu, věčně udrena celá rodina z odnosu kupy letáku domu za málo peněz.

Děkuji za radu :srdce:

Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat