Reklama

Brigáda při MD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xxZuzana 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.10 21:37
Brigáda při MD

Ahoj všem, nevíte o nějaké vhodné brigádě, která by se dala dělat i doma při mateřské dovolené?

Dopředu odmítám telefonicky cokoliv nabízet a vnucovat, nemám na to povahu. Kamarádka občas chodí doplňovat zboží, ale je to přes noc a po pravdě moc nevím, jak bych pak fungovala. Peníze také nic moc.

Napadlo mě hlídat „na částečný úvazek“ jiné mamince prcka - mám 9m dcerku, takže stará už je na to dost. A pracuje se i na pokojíku, tak by bylo i kde. Ale netuším, zda by bylo potřeba zřídit si např. živnosťák, nebo co by to obnášelo. Máte s tím některá zkušenosti?

Díky moc za jakýkoliv nápad a radu, potřebujeme injekci do rodinného rozpočtu a zdá se, že to jinak nepůjde :-?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 18.05.10 21:40

Jo tak přivýdělek k mateřské hledám už od porodu..koukni na metřík :-( když na něco narazíš, tak to bude takový malý zázrak.. každopádně držím palce :wink:

mroe
Extra třída :D 14312 příspěvků 18.05.10 23:04

No, ja myslim, ze hlidani ditete je dobry napad… rozhodne… nicmene neporadim jak s papirovanim, uprimne si myslim, ze pokud se dohodnete a je to znama, nemusis nikde nic hlasit…ale je to jen muj nazor… zkusim se zeptat, jak to resi znami…
ja bych treba potrebovala nekoho na uklid a vim, ze mi znami nemaji nikoho pres agenturu a pochybuju, ze ty jejich pani nekde neco plati nebo priznavaji…

26lenka
Kelišová 6907 příspěvků 08.03.12 19:41

Ahojte,
chtěla jsem se zeptat kde hledáte brigády, přivídělky aby to bylo celkem ověřené a nebyl to podvod. Děkuji za rady a poznatky.

werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 08.03.12 19:43

No myslím, že nejvěrohodnější je to přes známé :roll: v dnešní době, je každej druhej „zázračnej“ inzerát na miliony podvod :roll:

26lenka
Kelišová 6907 příspěvků 08.03.12 19:55

Všude se ptám, ale spíš každý hledá než aby o něčem věděli. :(

werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 08.03.12 19:58
26lenka píše:
Všude se ptám, ale spíš každý hledá než aby o něčem věděli. :(

to mě ani nepřekvapuje :roll: taky bych něco uvítala…

anoli30
Generální žvanilka 23857 příspěvků 08.03.12 20:45

Taky bych nutně něco potřebovala sehnat ale bohužel nemám žádný známí.

Tardulka
Závislačka 3609 příspěvků 19.06.14 21:28

Ahoj dámy, chtěla jsem se vas zeptat, jakou mate zkušenost s brigádou na MD? Mám doma 26mesicniho klucinu a mam možnost dobře placené brigády u mého zaměstnavatele cca na 3 cele dny v týdnů cca po dobu 1 měsíce. Manžel me do toho celkem tlačí a mne se od kluka na 3 dny týdne moc nechce. Mate zkušenosti? Moje mamka je učitelka a mohla by po dobu prázdnin hlídat, takže za hlídání bychom nemuseli platit.

Tina007
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 19.06.14 21:46

To si musi asi kazdy zvazit sam, ale na jeden mesic bych ja sla klidne i na plny uvazek, pet dnu v tydnu. Tri dny v tydnu mi prijde fakt v klidu, 26 mesicu uz neni miminko, to zvladne i s babickou.

Pexeso
Kelišová 5469 příspěvků 19.06.14 21:53

Mám doma 3letou a roční. chodila jsem na jedno odpolko v týdnu a supr. hlídal tayinek či babička a vse ok. pokud nad moznost šla bych do toho.

Tardulka
Závislačka 3609 příspěvků 19.06.14 21:56

@Tina007 jasne, už je to velký kluk a na babi je hodně zvykly. Spis si to musím přebrat já. Do ted jsem s nim byla denně. Jenže je to za 120 Kč/hod., což pěkně přispěje do rodinného rozpočtu.

Tardulka
Závislačka 3609 příspěvků 19.06.14 21:59

@Pexeso ještě ke všemu je to prace, kterou jsem dělala před MD a kolegyně chce primo me protoze to znám. Můj manžel tam taky pracuje. Je to nyní můj sef :)

Tina007
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 19.06.14 22:07

@Tardulka Vsak ono to prospeje i tobe, kdyz s nim chvilku nebudes :-).

Tardulka
Závislačka 3609 příspěvků 19.06.14 22:19

@Tina007 to mas asi pravdu, úplně ztrácím povedomi o životě mimo MD :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >