Břišní tance a kojení?

20
7.9.04 16:28

Břišní tance a kojení?

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat,protože máte určitě některá z vás s tím zkušenosti a osobní názory,jak se díváte na provozování,samozřejmě jen rekreačně, břišních tanců při kojení. Mám téměř 6 měsíční dceru Viktorku a plně kojím.Chtěla bych ale začít pro své tělo,ale hlavně duševní pohodu něco dělat a břišní tance se mi zdají jako docela dobrý nápad.Neměly byste strach ze ztráty mléka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3321
7.9.04 17:12

Ahoj IVUL,
já osobně teprv mimi čekám ale už se chystám na těhu břišní tanečky a moooc se těším.Mám kamarádku která provozuje toto cvičení a určitě není na škodu ani pro kojící maminky.
Určo něco pro sebe dělej a uvidíš jaký budeš mít u manžy úspěch až mu hezky zatančíš :P

Ahojky Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
7.9.04 17:12

Ahoj IVUL,
já osobně teprv mimi čekám ale už se chystám na těhu břišní tanečky a moooc se těším.Mám kamarádku která provozuje toto cvičení a určitě není na škodu ani pro kojící maminky.
Určo něco pro sebe dělej a uvidíš jaký budeš mít u manžy úspěch až mu hezky zatančíš :P

Ahojky Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
7.9.04 17:13

Ahoj IVUL,

Ahojky Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.9.04 18:07

Ahoj Ivuliku,
já byla zrovna včera na první hodině břišních tanců. Už sice dva týdny nekojím, ale pokud bych kojila, určitě bych také na břišní tance chodila.Myslím si že je to pohodové cvičení, potřebuješ hlavně pánev,břicho a prsa jsou relativně v klidu. Pokud nebudeš tančení přehánět, myslím že se ztráty mléka obávat nemusíš.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
7.9.04 22:08

Nazdar,

na břišní tance jsem začala chodit v 7. měsíci těh. a vytrvala až do porodu. Pak jsem se snažila zúčastňovat asi 3 týdny po porodu, ale potomek měl svůj vlastní režim a nehodlal jej skloubit s mými zájmy, takže jsem začala pořádně chodit na lekce až od jeho 3 měsíců. Ničemu to neublížilo, synáček má 21 měsíců a je pořád kojen, já teď jen přerušila tancování přes prázdniny a nějak nejsou penízky na zaplacení podzimního kurzu … :(
Zcela upřímně si myslím, že fyzická aktivita, pokud není opravdu extrémního charakteru, nemá šanci ovlivnit produkci mléka. Navíc pohyb (zejména takové lehce erotické shimmy prsama jako se dělá na břišním tanci :D ) ta prsa vždycky trochu promasíruje a prokrví - to se to pak vyrábí mlíko úplně samo!!!

Daniela + Štefan

• Nahlásit
  • Citovat
20
8.9.04 08:30

Ahojky,
díky moc za názory.Včera jsem navštívila první hodinu a bylo to docela super.Konečně nějaká aktivita po porodu.Ne,že bych ji s Viktorkou měla málo, ale byla jsem i docela ráda, že jsem si od ní a tatínka odpočinula.Možná to zní pro některé docela hnusně, ale taky jsem potřebovala svoji pohodu. Věděla jsem, že dítě je ztráta svobody, ale že až do takové míry, tak to mě docela překvapilo. To si nestěžuji, já to svoje mimi miluji, ale už jsem ty 2 hodinky jen pro sebe potřebovala.
Tatínek to naštěstí zvládl bez větších problémů, a protože jsme tam byly 3 kamarádky s přibližně starými dětmi, tak naši chlapi vyjeli s kočárkama na zahrádku a vzájemně se podporovali při křiku jiného dítěte.
Přihlásila jsem se na další hodiny,tak už se moc těším na příští týden.
Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama