Brnění konečky prstu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 23:13
Brnění konečky prstu

Ahoj holky poradíte? Už delší dobu mám brnění konečky prs
tů (leva i práva).Je pravda, že mám namáhavou práci na ruce ale už jsem tam pár let a nic a navíc mě to chytá když mám delší volno. :nevim: Cítím to ve dne v noci mě to nebudí, občas mě chytne bolest od lokne k zápěstí jako by byla namozena :zed: a po chvilce to přejde… Nevíte od čeho by to mohlo být???

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 8189 příspěvků 27.06.19 23:28

Běž na neurologii. Co nejdřív. V ideálním případě je to od zad a půjde to zrehabilitovat a rozcvičit. Ale taky to může být nějaké závažné neurologické onemocnění.

Neodkládej to, objednej se někam hned zítra.

Marcelinka1234
Povídálka 14 příspěvků 28.06.19 03:12

A brní tě všechny, nebo jenom malíček a půlka prsteníčku? To by totiž mohl být zánět

Pety2
Závislačka 2707 příspěvků 28.06.19 06:30

Můžou zo být karpaly z prace, nedostatek hořčíku nebo něco jiného, co by ti asi poradil spíš lékař. Asi bych si pro začátek koupila magnesko v lékárně nebo Magnesii mi minerálku, možná ho v těch věcech ztratis i potem a pokud jsi měla dlouhodobě nízkou hladinu, tak teď se to projevilo. A když to nepomůže, navštívila bych lékaře.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34910 příspěvků 28.06.19 07:40

Asi to nebude nic vážného, nejspíš některý úžinový syndrom, nebo krční páteř. neurolog by tě měl v každém případě vidět.

Váš příspěvek
Reklama