Brno - Bohunice přenášení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beata123
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 01.03.18 10:51
brno bohunice přenášení

Jak vás dlouho v Bohunicích nechali přenášet?

Reakce:

scentini
Závislačka 3420 příspěvků 01.03.18 11:06

Me 10 dnu.

beata123
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 01.03.18 11:21

@scentini
Tyjo to je docela dlouho jsem čekala tak 5.

scentini
Závislačka 3420 příspěvků 01.03.18 11:55
@beata123 píše:
@scentini
Tyjo to je docela dlouho jsem čekala tak 5.

No je to hodne, stejne se muselo vyvolavat.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8527 příspěvků 01.03.18 11:58

Nejsem tedy z Brna, ale bylo mi řečeno, že nechávají přenášet týden od druhého termínu (termín dle utz) :)

Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 01.03.18 13:23

Jen pozor, přenášení je až 42+0. Do té doby je to fyziologické těhotenství, i když někteří lékaři chtějí mít vše co nejdřív za sebou. A nikdo taky nemá právo vás „nenechat přenášet“, je to vaše dítě, vaše těhotenství a vaše tělo a nikdo vás do vyvolávání nutit nemůže (i když to dělají; nenechte si vyvolání vnutit, takový porod je mnohem bolestivější, nehledě na psychiku maminky i miminka) :kytka:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 01.03.18 13:28

Před třinácti lety jsem přenášela díky Bohunicím dceru jako prvorodička 13 dnů. Plodová voda mi praskla doma, byla kalná a i přesto mě nechali ještě celý den a noc na hekárně a až druhý den v poledne mi vyvolali porod, dítě nešlo ven, tahali ji až do večera. Dcera měla zánět močových cest a teploty, dostala kanylu do zápěstí, pak do čelíčka a já byla tři dny v limbu, protože jsem vykrvácela, když mi rvali placentu z dělohy. O kojení ani nemluvím. Prostě jsem jim věřila. Trvalo mi několik let, než jsem byla vůbec schopná myslet na druhé dítě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >