Reklama

Brno - Bohunice přenášení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beata123
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 01.03.18 10:51
brno bohunice přenášení

Jak vás dlouho v Bohunicích nechali přenášet?

Reklama

Reakce:

scentini
Závislačka 3398 příspěvků 01.03.18 11:06

Me 10 dnu.

beata123
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 01.03.18 11:21

@scentini
Tyjo to je docela dlouho jsem čekala tak 5.

scentini
Závislačka 3398 příspěvků 01.03.18 11:55
@beata123 píše:
@scentini
Tyjo to je docela dlouho jsem čekala tak 5.

No je to hodne, stejne se muselo vyvolavat.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7708 příspěvků 01.03.18 11:58

Nejsem tedy z Brna, ale bylo mi řečeno, že nechávají přenášet týden od druhého termínu (termín dle utz) :)

Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 01.03.18 13:23

Jen pozor, přenášení je až 42+0. Do té doby je to fyziologické těhotenství, i když někteří lékaři chtějí mít vše co nejdřív za sebou. A nikdo taky nemá právo vás „nenechat přenášet“, je to vaše dítě, vaše těhotenství a vaše tělo a nikdo vás do vyvolávání nutit nemůže (i když to dělají; nenechte si vyvolání vnutit, takový porod je mnohem bolestivější, nehledě na psychiku maminky i miminka) :kytka:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 01.03.18 13:28

Před třinácti lety jsem přenášela díky Bohunicím dceru jako prvorodička 13 dnů. Plodová voda mi praskla doma, byla kalná a i přesto mě nechali ještě celý den a noc na hekárně a až druhý den v poledne mi vyvolali porod, dítě nešlo ven, tahali ji až do večera. Dcera měla zánět močových cest a teploty, dostala kanylu do zápěstí, pak do čelíčka a já byla tři dny v limbu, protože jsem vykrvácela, když mi rvali placentu z dělohy. O kojení ani nemluvím. Prostě jsem jim věřila. Trvalo mi několik let, než jsem byla vůbec schopná myslet na druhé dítě.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama