Brno - Bohunice přenášení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beata123
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 01.03.18 10:51
brno bohunice přenášení

Jak vás dlouho v Bohunicích nechali přenášet?

Reklama

Reakce:

scentini
Závislačka 3361 příspěvků 01.03.18 11:06

Me 10 dnu.

beata123
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 01.03.18 11:21

@scentini
Tyjo to je docela dlouho jsem čekala tak 5.

scentini
Závislačka 3361 příspěvků 01.03.18 11:55
@beata123 píše:
@scentini
Tyjo to je docela dlouho jsem čekala tak 5.

No je to hodne, stejne se muselo vyvolavat.

Uživatel je onlineKristyna.Vechtova
Kelišová 5094 příspěvků 01.03.18 11:58

Nejsem tedy z Brna, ale bylo mi řečeno, že nechávají přenášet týden od druhého termínu (termín dle utz) :)

Latty
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 01.03.18 13:23

Jen pozor, přenášení je až 42+0. Do té doby je to fyziologické těhotenství, i když někteří lékaři chtějí mít vše co nejdřív za sebou. A nikdo taky nemá právo vás „nenechat přenášet“, je to vaše dítě, vaše těhotenství a vaše tělo a nikdo vás do vyvolávání nutit nemůže (i když to dělají; nenechte si vyvolání vnutit, takový porod je mnohem bolestivější, nehledě na psychiku maminky i miminka) :kytka:

kontramatka
Závislačka 3001 příspěvků 01.03.18 13:28

Před třinácti lety jsem přenášela díky Bohunicím dceru jako prvorodička 13 dnů. Plodová voda mi praskla doma, byla kalná a i přesto mě nechali ještě celý den a noc na hekárně a až druhý den v poledne mi vyvolali porod, dítě nešlo ven, tahali ji až do večera. Dcera měla zánět močových cest a teploty, dostala kanylu do zápěstí, pak do čelíčka a já byla tři dny v limbu, protože jsem vykrvácela, když mi rvali placentu z dělohy. O kojení ani nemluvím. Prostě jsem jim věřila. Trvalo mi několik let, než jsem byla vůbec schopná myslet na druhé dítě.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama