Brno - Charbulova

Anonymní
3.1.21 11:41

Brno - Charbulova

Chodíte někdo na Charbulovu? Četla jsem že tam vezmou každého ale že je to spíš ústav nez škola, že každý hulí, pije… Dcera si bude teď podávat přihlášku a známky má 4. Mate zkusenosti s tou školou? Myslíte že by j8 vzaly?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
234
3.1.21 11:47

Ano, je to spis ustav, než škola. Chodí tam „odpad“, ten, kdo se nedostane nikam jinam nebo na nic lepšího nemá. Ta škola opravdu nemá dobrou pověst, pokud to jde hledala bych jinou. Jsou i jiné ucnaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15051
3.1.21 12:08

Ano, pravděpodobně ji vezmou, je to tak jak se píše výše…ale třeba obor číšník, studovaly tam moje spolužačky ze základky a teď se jako servírky živí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29492
3.1.21 12:10

@Midaku a čtverkař má na výběr? Já teda nevím, ale znám odtama mnoho lidí, kteří Charbulku vyšli a jsou z nich kvalitní kadeřníci, kuchaři, jdou dál na Vš apod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
793
3.1.21 12:16

Já byla v jejich kadeřnictví a slečna byla moc šikovná. Co má na vízo z matiky, mě moc nezajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15051
3.1.21 12:16

Takhle, asi bych neřekla, že je to špatná škola, lidi z těch oborů normálně fungují ve společnosti, ale chytit se tam špatné party, drogy, záškoláctví atp. no k tomu tam mají hodně blízko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3479
3.1.21 12:19

Tak je to škola plná dětí z „lepších rodin“. Pokud bych dítě dávala na učňák, tak na Eldo. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
3.1.21 12:25

@berry4 no má na výběr z různých učňáků, nemám aktuální přehled, ale určitě je jich v Brně víc, než jen Charbulka. Já jsem si tam chtěla jít udělat kvalifikaci, tak jsem si leccos zajišťovala a dospělá jsem k názoru, že tam opravdu nechci a doufám, ze se tam ani nikdy nedostanou moje děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
3.1.21 13:29

Nejde ani tak o kvalitu vzdělání, pokud dané dítě chce tak se to zvládne naučit i na mizerné škole. Není to zrovna jaderná fyzika. Ale jde o prostředí školy a hlavně kolektiv. Věci jako kouření a alkohol jsou tam na denní bázi a velmi rozšířené jsou tam i tvrdé drogy. Záškoláctví a nedokončení vzdělání je tam taky v obrovské míře. A to je prostě prostředí kam nikdo dítě poslat nechce, proto tam jdou ti co nemají šanci se dostat jinde. Protože jim nic jiného nezbude.

Charbulku bych nebrala, i kdybych měla dítě poslat někam za Brno na stejný obor tak to udělám.

V Brně jsou jiné učňáky a upřímně všechny jsou lepší než Charbulova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1216
3.1.21 14:06
@Anonymní píše:
Chodíte někdo na Charbulovu? Četla jsem že tam vezmou každého ale že je to spíš ústav nez škola, že každý hulí, pije… Dcera si bude teď podávat přihlášku a známky má 4. Mate zkusenosti s tou školou? Myslíte že by j8 vzaly?

Přimlouvám se, ať to zkusíte jinde. Dnes je to celkově velice, mírně řečeno, průchozí, co se prospěchu týče. Myslím, že se dostane i jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat