Brno - milosrdní vs. Bohunice

54
28.9.19 13:38

Brno - milosrdní vs. Bohunice

Maminky, prosím Vaše zkušenosti s porodním v Bohunicích a porodnim u Milosrdných bratří spíše z pohledu prvorodičky.
Chtěla jsem Bohunice, ale teď váhám po recenzích na netu tak budu rada za Vaše zkušenosti a názory.

Děkuji moc :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7868
28.9.19 13:39

Jsem z Brna a k Milosrdným bych nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
28.9.19 13:41

@Sany80s děkuji, ale taková informace mi moc nepomůže. Mohla bych vědět jaký je důvod? Zkušenost apod? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
28.9.19 13:43

Já jsem rodila obě děti u Milosrdných a naprostá spokojenost :palec:
Ale to je těžké - sto lidí, to názorů… Spíš asi záleží na tom, na jaký natrefíš personál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7868
28.9.19 13:44

Kvůli zkušenostem kamarádek z okolí. Z mého hlediska příliš dlouho otálejí, než přistoupí k císaři, pokud jsou problémy. Nepřijde mi to prostě bezpečné pro dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
28.9.19 13:45

Rodila jsem u Milosrdných poprvé před 6ti lety a podruhé před necelými dvěma měsíci. Byla jsem v obou případech nesmírně spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.9.19 13:59

Také jsem rodila u Milosrdných a naprostá spokojenost. Teď dokonce podruhé 1.září po skoro pěti letech.
Personál u každého porodu jiný, ale vždy velice příjemný. Jsou tam i pěkné nové pokoje.
Příjemné sestry na šestinedělí i na novorozeneckem. Vždy poradí s čím si prvorodicka neví rady okolo miminka.
Bohunice nevím nemám zkušenosti, ale na obilňák slyším samé stížnosti.
Takže za mě Milosrdni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.9.19 14:31

Byla jsem 2× u Milosrdných - 2016 a 2018 a šla bych tam i potřetí. Všichni příjemní, napoprvé poradili, vysvětlili, co bylo třeba. Já třeba považuju za plus, že mě nechali celkem dlouho přenášet (rodila jsem přirozeně 41+5, samozřejmě jsem tam byla pečená vařená na monitorech a kontrolách). Na Bohunice jsem žádné výrazné stížnosti neslyšela, na Obilňák ano, tam bych nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7159
28.9.19 14:42

Rodila jsem v Bohunicích a byla jsem spokojená. Doktorka přišla až na závěr a nijak nezasahovala, jinak tam byla jen PA a všechno bylo o domluvě. Po porodu se pak na oddělení střídalo hodně personálu, někdo byl příjemný, někdo ne, ale to je řekla bych všude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
28.9.19 23:42

@Cloui Já letos v květnu rodila v Bohunicích a nemůžu si stěžovat :slight_smile:. Až skoro do konce vše bylo za dohledu PA, na závěr pomáhala lékařka a as. primáře, který to dokončil, když se malému moc nechtělo do finále :smiley:. Každopádně všichni příjemní, jak na porodním, tak potom i na oddělení šestinedělí :palec:.
Já jsem Bohunice volila kvůli hematologii, jinak bych možná volila jinak. Sestra rodila dvě děti u Milosrdných a taky byla spokojená 8).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
30.9.19 18:48

Moc Vám všem děkuji, jste skvěle :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1485
3.10.19 11:29

Ahoj, ja jsem rodila u Miloušů v roce 2010 a byla jsem spokojena ted tu budu rodit zase, prvni KO zitra tak jsem zvedava jak moc se zmenili :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
3.10.19 11:58
@Janam20 píše:
Ahoj, ja jsem rodila u Miloušů v roce 2010 a byla jsem spokojena ted tu budu rodit zase, prvni KO zitra tak jsem zvedava jak moc se zmenili :mrgreen:

Děkuji, držím palce ať vše dobře dopadne. :blush: :blush: pak můžeš dat aktualizaci hodnocení :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama