Brno Prenatal - Mudr. Pavková Šárka

2
26.11.19 15:11

Brno Prenatal - Mudr. Pavková Šárka

Dobrý den, mám dotaz. Minulý pátek jsme byli na screeningu NT+ v Brně v Prenatalu, byla jsem 12+6. Šli jsme k paní doktorce Pavkové. Byla moc příjemná a všechno bylo v pořádku, akorát jsem si myslela, že nám sama prozradí pohlaví. Nakonec jsem se jí zeptala a dívala se zespodu a říkala, že na 80% holčička. Myslíte, že se tomu dá opravdu věřit? Já někde na internetu četla, že se pohlaví určuje zboku podle nějakého pohlavního hrbolku a jeho úhlu? Děkuji moc za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1596
27.11.19 17:49

Jsem z Brna a jak kdo se té zeptá na pohlaví :mrgreen: většinou ti to na 100% řeknou až potom 20tt. Tady jsi nemůže byt úplně jistá. Nicméně asi neviděla pindika, tedy bude to asi holka. Ale muže se stát ze chlapeček bude mít menšího pindika v dospělosti a proto je teď špatně poznat. Takže bych spis věřila doktorce a pockala určitě na druhy utz. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1596
27.11.19 17:50

@Nell95 to bychom mohly na kafe :mrgreen: já jdu příští tyden na utz. Momentálně jsem 12+2. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
28.11.19 07:45

@Hancue dobře děkuji. My už doma jednu holčičku máme, tak jsem tak nějak doufala v chlapečka :grin:. Ale nevadí, uvidím teda spíš až v tom 20tem týdnu. No, já přímo z Brna nejsem, ale až tam zase budu mít cestu, tak klidně můžeme. :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 11:05

Zalezi, jak u koho to je videt, jak je miminko natocene…mi rekla pani doktorka Pavkova na prvni screeningu, ze to je holcicka skoro urcite a mame holcicku :blush: ale zase dvou mym dalsim kamaradkam rekli, ze to neni videt a dozvedeli se to az na druhem screeningu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1596
3.12.19 21:33

@Veruko24 možný je všechno :mrgreen: ve čtvrtek jdu na screening tak jsem zvědavá :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama