V jakém týdnu je zjistitelné pohlaví na ultrazvuku

24
26.11.19 10:01

Pohlaví v jakém týdnu ultrazvuk ?

Ahoj, mohla bych se zeptat v jakém týdnu Vám oznámili pohlaví mimíska? Za týden jdeme na první velký ultrazvuk do nemocnice to mi vychází na 13+0.
Vím, že asi nejvíce záleží jak bude mimísek natočený ale je možné se to už dozvědět? Kdy jste se to dozvěděli vy? A jak jste to měli s pocity a nebo babske rady, funguji a nebo to jsou pouze pověry? Dekuji :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

12020
26.11.19 10:07

Předně, prosím, přestaň používat výraz „mimísek“. To je hrozný…
Někdy lze určit pohlaví už při prvním screeningu ve 13tt, ale jistější je to až ve 20tt, a ve 30tt si můžeš říct, že máš takřka stoprocentní jistotu. Pokud ovšem dítě nespolupracuje, tak to zjistíš až po porodu. Babský rady ani pocity nefungují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 10:10

Mám pár kamarádek, kterým dr.dal tip už na prvotrimestrálním screeningu (u většiny to vyšlo). Mě u dvojčat dr. odhalila pohlaví jednoho v 15tt, ale druhé mimčo vidět nebylo, takže to až ve 20tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
26.11.19 10:11

Máš tady xy diskuzí na toto téma… je to individuální. S prvním jsem věděla 11+6, že je to kluk. S druhým pořád nevím 18+5 příští týden mám velký ultrazvuk, tak doufám, že tam to půjde vidět. Babské rady nefungují…a promiň nemůžu si to odpustit, ale máš 15, že používáš slovo mimísek? Uplně je mi z toho :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17805
26.11.19 10:15
@Verqa15 píše:
Ahoj, mohla bych se zeptat v jakém týdnu Vám oznámili pohlaví mimíska? Za týden jdeme na první velký ultrazvuk do nemocnice to mi vychází na 13+0.
Vím, že asi nejvíce záleží jak bude mimísek natočený ale je možné se to už dozvědět? Kdy jste se to dozvěděli vy? A jak jste to měli s pocity a nebo babske rady, funguji a nebo to jsou pouze pověry? Dekuji :oops:

jistě to budeš vědět až po porodu a hlavně u mudr neříkej mimísek protože to je trapný slovo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 10:17

U obou dětí nám to dr řekl na 1. screeningu a u obou se trefil a na dalších jen potvrzoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
26.11.19 10:19

Řekli mi to na 2 screeningu někdy po 20tt a trefili se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 10:28

Mě to řekla doktorka nějak v 19-20TT.
Dřív je to jen hádání, povětšinou, když sem se na to ptala na prvotrim. scr., tak mi doktor řekl, že tušení má, ale je to beztak 50/50, a že nemá rád, když si musí hrát na vědmu, tak že si musím ještě počkat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13959
26.11.19 10:46

Ve 12tt na screeningu mi dr řekl tak na 90% ze je to kluk, o týden později v nemocnici mi to další dr potvrdil a ještě o týden později mi to moje doktorka už jenom utvrdila :lol: takze už sem ve 14tt měla od 3 doktorů stejný názor a nakonec to fakt kluk byl, ale je to exhibicionista, pořád se ukazoval co je zac :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 10:53

@Verqa15 ve 12.týdnu řekl kluka, ale ať na to nespoléháme na 100%. Ve 21.týdnu nám byl chlapeček potvrzený, za týden pak znovu. Dál už se doktorka nekoukala, nebylo kdy. Ale já toho chlapečka cítím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
26.11.19 10:59

Byli jsme v Brně u Dr. Vlašína a ten se prý neplete :D takže nám řekl ve 12 týdnů holčičku a opravdu se holčička narodila :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
26.11.19 13:44

U dcery na druhe genetice, drive se neukazala. Ted zatim teprve 2 mesic, tak casu dost. U dcery jsem temer od zacatku mela silne tuseni a to se potvrdilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 16:57

@Verqa15
Ahoj. Samozrejme jsem otravovala uz na prvnim screeningu, ale u prvniho mi to nechteli rict a u druheho tez. Takze mi to rekli na druhem screeningu. Pak jsem se pri dalsim UTZ jen nechavala utvrdit. Ted je mimino tak natocene, ze mi vzdycky rekne, co to bude tak na 70-80%. Proste dokud nebude venku, neni to nikdy jiste. :mrgreen: Vetsina lidi, co znam, to ale taky vedela uz na 1.screeningu. :nevim:
Jinak jsem to nejak vnitrne vedela od II na testu. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 17:14

Mě to řekli na 1.screeningu, v 17tt potvrdila má doktorka a babské rady…říká se, že u holky se jí hodně sladkého..což je můj případ..do 10tt jsem snědla tolik termixu a sladkostí…a kluk prý kyselé a ostré..ale jsou to jen babské rady… :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 17:59
@Kadla14 píše:
Mě to řekli na 1.screeningu, v 17tt potvrdila má doktorka a babské rady…říká se, že u holky se jí hodně sladkého..což je můj případ..do 10tt jsem snědla tolik termixu a sladkostí…a kluk prý kyselé a ostré..ale jsou to jen babské rady… :roll: :lol:

Ja u prvniho jedla snad jenom sladke, ze jsem se divila, ze jsem nemela cukrovku :mrgreen: a byl to kluk. Ted by to mela byt holka a na sladkem taky docela ujizdim
:mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama