Broncho - vaxom a spuštění rýmy

459
26.3.14 17:23

Broncho - vaxom a spuštění rýmy....

Dcerka dostala Bronchovaxon, užívá již druhý měsíc, vždy deset dní v měsíci a pak 20 dní pauzu, už po druhé se jí spustila rýma během užívání, nemáte někdo podobnou zkušenost???děkuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3361
26.3.14 18:52

Jo, dcerka ho bere 2.měsíc a už dvakrát zase marodila…ale s bronchovaxomem se to konečně obešlo bez antibiotik:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3379
26.3.14 19:15

U nás se marodí pořád stejně, ale díky bronchovaxomu a ribomunylu k tomu ještě bojujeme s ekzémem :cert: Mé podezření, že to má z toho potvrdila i kožařka. ATB u nás teda nebývají ani před ani po - jen jedna viróza za druhou. Teď má teda tak hnusnou rýmu jakou nikdy předtím neměl. Bronchovaxom měl loni na začátku roku a Ribomunil na konci a rozhodně už nikdy mít nebude :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12681
18.4.14 08:01

Obnovují diskuzi jestli tady nebude víc zkušeností. Syn od ledna vkuse marodí, nasadili jsme broncho vaxom. Včera měl první. Dneska kýchá a má rýmu. Taky jste ji měli jako nežádoucí účinek? Jak dlouho trvala? Máme brát 10 dnů, pak 20 dní pauza. V pauze jedeme na dovolenou a já mám obavy, že to neklapne, že bude zase marodit. Měli jste i jiné reakce? A jaký byl účinek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3382
18.4.14 08:15

@goldenka

ahoj, nejdřív ti radím pohledat trochu ve starších diskuzích na téma bronchovaxonu - já tu napsala romány, co se týká tohoto léku…Já to dělám tak, že do té kolonky, kam se přidává nové téma, vždy napíšu kousek toho, co mě zajímá a okamžitě mi vyběhnou všechny diskuze s daným tématem…

U nás - synek začal brát broncho na podzim 2011 po vytrhnuté nosní mandli - protože i přesto byl po návratu do školky hned marod, tak dr. prostě zkusila tohle. Má od začátku dávkovací schéma: prvních 30 sáčků každý den nalačno a potom obden až do konce dubna…takže nikdy neměl to předepsané 10 dnů ano a 20 dnů pauza - on každý doktor asi nasazuje jiné to dávkování, těžko říct…

Pamatuju si, že po podání úplně první premiérové dávky šel další den ráno do školky - pravda, bych trochu nachlazený - a ze školky mi volali v poledne, že má 39 horečku. Jestli to bylo tím broncho, nevím, my letěli k doktorce, ta zkoukla krk, poslechla a byl 14 dnů doma, měl atb. Jestli to tenkrát byla reakce na broncho nebo ne, nevím…

Obecně - broncho bývá dost dobrý, podle mě je i nejlepší z nabídky těch bakteriálních lyzátů - je v něm zastoupeno nejvíc těch bakterií. Je to ale běh na dlouhou trať, musí se několik sezon po sobě opakovat. Synek bere letos třetí sezonu a KONEČNĚ ta nemocnost ustoupila…Dr. říkala, že i příští sezonu - jak bude v první třídě - tak mu to nasadí, ale už zřejmě jiné dávkování…

Zkus se poradit s dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
18.4.14 08:50

Syn ho ma taky..nebo spise mel. Uz ho dobral. Bral ho mesic v kuse. Jestli ta ryma co mel byla k tomu netusim. Vzhledem k tomu, ze ji ma uz nekdy od listopadu, tak to tomu leku nemuzu prisuzovat. Ma spatnou imunitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama