Bude ovulace, nebo zase ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Toma18
Kecalka 250 příspěvků 18.11.18 08:21
Bude ovulace, nebo zase ne?

Ahoj holky, chtěla bych se vas na zeptat. Od května neberu HA, menses mi do začátku září chodila 24-26 den. Ke konci září měla dorazit, ale nic, myslela jsem, že se nám zařadilo, ale testy negativní! Nakonec jsem ke konci října šla na gyndu a tam mi dělala důkladné vyšetření, říkala že folikuly se tvoří a tělo nespí, že po tom co jsem prožila měla strach, že tělo spí, máme se prý snažit dál. Pichla mi injekci na vyvolání a za 11.dní dorazila menses, byla to hrůza. Menses bolela, kolikrát jsem za den měla silné křeče v podbřišku a menstruace byla dost silná, tohle jsem v životě neměla. Dnes jsem 14.den od menstruace a bazální teplota stále nízká :,(, v pátek jsem slabě krvacela a pak špinila, dokonce mě v podbřišku tak tupě a sem tam pichlo. Myslíte, že ovulace dorazí nebo jsem bez ovulace :roll:? Jsem z toho už na nervy, ale snažím se být co nejvíce v klidu. Moc děkuji za vaše názory, rady a tipy.

Přečtěte si článek: Ovulace – doba pro početí miminka

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10742 příspěvků 18.11.18 08:34

Telo muze byt zblble jak po vysazeni HA, tak po vyvolavacce…nejspis nezbyva, nez cekat

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10863 příspěvků 18.11.18 08:39

Jsi relativně chvíli po vysazeni a navíc cyklus po vyvolavacce. Zrovna tento měsíc bych nějak neprisuzovala váhu tomu jestli ovulace dorazí nebo ne. Můžeš byt rozhozena.

Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 18.11.18 09:16

Rada: prestan do sebe dostavat umele hormony. Dej telu cas. Muzes zkusit gynex. Napoj nebeske vily. … Proste byliny. Je toho vic. Staci hledat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >