Darování vajíček v ISCARE I.V.F. a.s ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 14:38
Darování vajíček v ISCARE I.V.F. a.s ?

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s darováním vajíček na této klinice? Děkuji

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 15:20

Hodně z nás má zkušenost s IVF na této klinice a rveme si vlasy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 15:24
@Anonymní píše:
Hodně z nás má zkušenost s IVF na této klinice a rveme si vlasy.

?

Ráda bych darovala vajíčka, ale nevím kam jít. Tedy jaká klinika se chová aspoň korektně?

Monikiii
Kecalka 124 příspěvků 12.11.18 15:29
@Anonymní píše:
Hodně z nás má zkušenost s IVF na této klinice a rveme si vlasy.

Můžu se zeptat, co je špatného na této klinice? Děkuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 15:30
@Anonymní píše: ?Ráda bych darovala vajíčka, ale nevím kam jít. Tedy jaká klinika se chová aspoň korektně?

Mrkni třeba na Cube. Iscare nepatří mezi TOP centra, hodně z nás odtud prchlo. Recenze nemají dobré. Potom Dr. Štěpán Machač má v Olomouci hodně zkušeností s dárcovstvím a příjemkyním dává slušné záruky, tak třeba i k dárkyním je vstřícnější. Nevím, odkud jsi, je také výhodnější darovat v jiné oblasti, než kde žiješ, kvůli příbuznosti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 15:32
@Monikiii píše:
Můžu se zeptat, co je špatného na této klinice? Děkuji.

Tak toho je asi celý seznam. Málo nebo vůbec žádná vyšetření, neschopnost embrya geneticky vyšetřit, neindividuální a neosobní přístup, partner postával jen na chodbě, v jiném centru jsme bráni jako pár a jsme všude spolu. Po nepovedeném pokusu nenavržena žádná vyšetření, jen to celé zopakovat. Prchli jsme, v jiném centru hned našli problém a zadařilo se. To, za co v Iscare chtěli desetitisíce, jsme jinde měli na pojišťovnu.

Monikiii
Kecalka 124 příspěvků 12.11.18 15:40
@Anonymní píše:
Tak toho je asi celý seznam. Málo nebo vůbec žádná vyšetření, neschopnost embrya geneticky vyšetřit, neindividuální a neosobní přístup, partner postával jen na chodbě, v jiném centru jsme bráni jako pár a jsme všude spolu. Po nepovedeném pokusu nenavržena žádná vyšetření, jen to celé zopakovat. Prchli jsme, v jiném centru hned našli problém a zadařilo se. To, za co v Iscare chtěli desetitisíce, jsme jinde měli na pojišťovnu.

Děkuji za názor. Mohu se ještě zeptat, kam jste prchli? díky a krásný den :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 16:45
@Monikiii píše:
Děkuji za názor. Mohu se ještě zeptat, kam jste prchli? díky a krásný den :srdce:

Do Cube k MUDr. Višňové. Je na ní ale docela čekačka. Mrkni na recenze.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 17:27

Ja tedy za sebe IVF Cube rozhodne nemohu doporucit, MUDr Visnova je sice velice prijemna, ale meli jsme u nich pokus prave s darovanymi vajicky a nemohu se ubranit dojmu ze pochybili, nasledkem cehoz do 3.dne neprezilo ani 1 embryo z 10, nicmene zajem byl zejmena o to zdali uz jsme zaplatili… a jejich recepcni je uplne mimo a podava mylne info.

Jasticka
Povídálka 45 příspěvků 22.12.18 16:47
@Anonymní píše: ?Ráda bych darovala vajíčka, ale nevím kam jít. Tedy jaká klinika se chová aspoň korektně?

Já byla na klinice Gennet v Praze. Darovala jsem vícekrát. Nikdy se mi nestalo, že by mi něco nevysvětlili, vždy ochotný. Co se týká finanční kompenzace, tak na první konzultaci dostanete 500kc,za odběr 24500KC a za vyplnění dotazníku 3000kc.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 23:16

Ahoj,
doporučuji kliniku Unica. 100% spokojenost. https://www.unica.cz/cs/
Darovala jsem tam před synem i po. Šla jsem tam na doporučení od známe.

Váš příspěvek
Reklama