Kam do car?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

potvurka89
Závislačka 2856 příspěvků 03.11.18 11:41
kam do car ?

Ahoj holky mám za sebou 2 IVF a chtěla bych změnit car jen se nemůžu rozhodnout kam by to bylo lepší. Tak bych vás chtěla poprosit o vaše rady zkušenosti.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 03.11.18 11:46

No těžko říct musíš upřesnit jaký kraj nebo město. Já jsem podstupovala IVF v Unica v brne. A byla jsem tam Moc spokojená,mam tam i svého gyn.dr.

potvurka89
Závislačka 2856 příspěvků 03.11.18 11:53

@Kikulele jsem ze středních čech , Brno by bylo už moc daleko tam bych manžela nedostala :mrgreen:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 03.11.18 11:56

My chodili do Gennetu a za nás dobrý :palec: Netlačili nás do žádných předražených zbytečných kravin, všichni se k nám chovali velmi slušně (což zrovna při tomhle člověk dost ocení), brali ohledy i na jiné moje zdravotní problémy, což je pro mě taky extrémně důležité.

potvurka89
Závislačka 2856 příspěvků 03.11.18 11:59

@Serpentini a do jakého gennetu jste chodili a jakého jste měli doktora ?

Kikulele
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 03.11.18 12:13

@potvurka89 jj To chapu,tak třeba ostatní holky něco doporučí,hodne stesti :kytka:

potvurka89
Závislačka 2856 příspěvků 03.11.18 12:15

@Kikulele moc děkuji :hug:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 03.11.18 12:26

@potvurka89 Praha, Jarošová. Kam chodíte vy?

jezz1e
Kecalka 289 příspěvků 03.11.18 12:27

V Gennetu na Letné jsou asi nejoblíbenější doktorky Langerová a Jarošová. Kam jste chodili doteď?

potvurka89
Závislačka 2856 příspěvků 03.11.18 12:41

@jezz1e chodili jsme do Cube

suzka1
Stálice 52 příspěvků 04.11.18 09:54

Doporucuji iscare v prazskych holesovicich. Chodila jsem k pani mudr. Lenertove. Mlada,pozitiv­ni,akcni :) sestricky skvele,moc prijemne prostredi. Prvni konuultace 2-3 tydny na objednani,pak uz to bylo vzdy jen na domluve s pani doktorkou..necekala jsem nikdy pak uz tydny,ale schazely jsme se podle potreby..

potvurka89
Závislačka 2856 příspěvků 04.11.18 10:01

@suzka1 o iscare jsem toho moc dobrého neslyšela

suzka1
Stálice 52 příspěvků 04.11.18 12:53

Sto lidi,sto ruznych nazoru :) Ja spokojena byla,potkala jsem se tam hlavne a doktorkou na imunologii a diky ni a ostatnim jsem po 1 IVF ve 22tt :kytka: Takze za me spokojenost! Prisla jsem k nim z Motola a naprosto luxus!

potvurka89
Závislačka 2856 příspěvků 04.11.18 13:00

@suzka1 to máš pravdu , gratuluji :hug:

...mišíček18.5
Povídálka 41 příspěvků 07.11.18 11:31

Chtela bych se zeptat jestli nekdo dojizdel do CAR nekam daleko.jsem z malyho mesta na severu cech a doktor by nas htel poslat az do prahy…auto sice mame ale nevim jak casto se tam pak jezdi.skloubit to se zamestnanim obou…nam by vyhovovaly karlovy vary ale vubec nevim.navic ja neridim jen partner.vubec nevim jestli ma.cenu skusit ty vary nebo rovnou tu prahu.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >