Kam do car?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinepotvurka89
Závislačka 3095 příspěvků 03.11.18 11:41
kam do car ?

Ahoj holky mám za sebou 2 IVF a chtěla bych změnit car jen se nemůžu rozhodnout kam by to bylo lepší. Tak bych vás chtěla poprosit o vaše rady zkušenosti.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kikulele
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 03.11.18 11:46

No těžko říct musíš upřesnit jaký kraj nebo město. Já jsem podstupovala IVF v Unica v brne. A byla jsem tam Moc spokojená,mam tam i svého gyn.dr.

Závislačka 3095 příspěvků 03.11.18 11:53

@Kikulele jsem ze středních čech , Brno by bylo už moc daleko tam bych manžela nedostala :mrgreen:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 03.11.18 11:56

My chodili do Gennetu a za nás dobrý :palec: Netlačili nás do žádných předražených zbytečných kravin, všichni se k nám chovali velmi slušně (což zrovna při tomhle člověk dost ocení), brali ohledy i na jiné moje zdravotní problémy, což je pro mě taky extrémně důležité.

Závislačka 3095 příspěvků 03.11.18 11:59

@Serpentini a do jakého gennetu jste chodili a jakého jste měli doktora ?

Kikulele
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 03.11.18 12:13

@potvurka89 jj To chapu,tak třeba ostatní holky něco doporučí,hodne stesti :kytka:

Závislačka 3095 příspěvků 03.11.18 12:15

@Kikulele moc děkuji :hug:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 03.11.18 12:26

@potvurka89 Praha, Jarošová. Kam chodíte vy?

jezz1e
Kecalka 339 příspěvků 03.11.18 12:27

V Gennetu na Letné jsou asi nejoblíbenější doktorky Langerová a Jarošová. Kam jste chodili doteď?

Závislačka 3095 příspěvků 03.11.18 12:41

@jezz1e chodili jsme do Cube

suzka1
Stálice 95 příspěvků 04.11.18 09:54

Doporucuji iscare v prazskych holesovicich. Chodila jsem k pani mudr. Lenertove. Mlada,pozitiv­ni,akcni :) sestricky skvele,moc prijemne prostredi. Prvni konuultace 2-3 tydny na objednani,pak uz to bylo vzdy jen na domluve s pani doktorkou..necekala jsem nikdy pak uz tydny,ale schazely jsme se podle potreby..

Závislačka 3095 příspěvků 04.11.18 10:01

@suzka1 o iscare jsem toho moc dobrého neslyšela

suzka1
Stálice 95 příspěvků 04.11.18 12:53

Sto lidi,sto ruznych nazoru :) Ja spokojena byla,potkala jsem se tam hlavne a doktorkou na imunologii a diky ni a ostatnim jsem po 1 IVF ve 22tt :kytka: Takze za me spokojenost! Prisla jsem k nim z Motola a naprosto luxus!

Závislačka 3095 příspěvků 04.11.18 13:00

@suzka1 to máš pravdu , gratuluji :hug:

...mišíček18.5
Povídálka 48 příspěvků 07.11.18 11:31

Chtela bych se zeptat jestli nekdo dojizdel do CAR nekam daleko.jsem z malyho mesta na severu cech a doktor by nas htel poslat az do prahy…auto sice mame ale nevim jak casto se tam pak jezdi.skloubit to se zamestnanim obou…nam by vyhovovaly karlovy vary ale vubec nevim.navic ja neridim jen partner.vubec nevim jestli ma.cenu skusit ty vary nebo rovnou tu prahu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Vémolova silikonová Lela šokuje: Jsem normální žena, chci děti! Jaké dá jméno dceři?

Na Instagramu slovenská playmate Lela Ceterová (29) neustále provokuje a ráda... číst dále >

Příliš dlouhý rozchod? Co Kopřivová naznačuje svými nářky na Instagramu?

Buď má jejich vztah vážné a ohrožující trhliny, nebo celý národ podlehl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >