Problém s vaječníky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mecekdo
Nováček 4 příspěvky 08.11.18 19:37
Problém s vaječníky

Ahojky holky????
omlouvám se, jestli tady už takové téma je, ale já ho nenašla..Mám takový problém, nefungují mi vaječníky a nikdo neví proč.
Antikoncepci jsem vysadila už před rokem a půl a stále nemám téměř žádnou menstruaci, zřejmě ani ovulaci, nemůžu otěhotnět :nevim:
Již před nasazením antiko jsem měla problémy s nepravidelností-někdy po 30ti dnech, jindy třeba po 50ti. Teď to mám ale třeba až po 70ti a to jen slabounké špinění max 3dny (doma někdy ani nepotřebuju tampon) doktor mi dělal hp, ale vše v normě (jen lehce zvýšené antilátky na štítnici, ale endokrinoložka řekla, že to nijak neovlivňuje, že je to nepatrné a nasadila mi léky, aby se to nezačalo projevovat).
Máte někdo podobný problém? Pan doktor už neví co se mnou. Řekl, že mám zkusit přírodní léčbu, že už neví, kde je problém. :nevim:

Reakce:

P4ja
Kelišová 6275 příspěvků 08.11.18 20:00

Zkusila bych hormonální jógu, ta tyhle věci rozhýbat umí.

Mecekdo
Nováček 4 příspěvky 08.11.18 20:05

Zkoušela jsem prstovou, jestli myslime obě to samé, měla jsem další cyklus 40dní, tak jsem se začala radovat, ale ten další už zase k 70ti :lol:

sediza
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 08.11.18 20:06

Tady bych zkusila činskou medicinu.

Paola21
Závislačka 3531 příspěvků 08.11.18 20:07

A co změna doktora nebo alespoň konzultace s někým jiným o tom?

Mecekdo
Nováček 4 příspěvky 08.11.18 20:13
@Paola21 píše:
A co změna doktora nebo alespoň konzultace s někým jiným o tom?

Tohle je můj třetí a jsem s ním moc spokojená, napadlo mě akorát zajet do CARu, ale nevím co by zjistili tam, když mi vše vyšlo v normálu.. Dokt si nejdřív myslel, že mám PCO, proto ho překvapilo, že mi vyšlo všechno v normě..tak já nevím, snad už jen nějaká léčitelka?

P4ja
Kelišová 6275 příspěvků 08.11.18 20:14
@Mecekdo píše:
Zkoušela jsem prstovou, jestli myslime obě to samé, měla jsem další cyklus 40dní, tak jsem se začala radovat, ale ten další už zase k 70ti :lol:
Žádnou prstovou neznám. Jen hormonální od Dinah Rodriguez a výsledky nejsou hned.

Mecekdo
Nováček 4 příspěvky 08.11.18 20:17
@P4ja píše: Žádnou prstovou neznám. Jen hormonální od Dinah Rodriguez a výsledky nejsou hned.

Už na to koukám, jo to je něco jiného, než jsem zkoušela já

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >