Reklama

Bude se chtít manžel vrátit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.18 19:05
Bude se chtít manžel vrátit?

Po 10 letech manželství jsem manželovi řekla, že už ho nemiluju (různé problémy ve vztahu - kamarádi, motorky, pomluvy, téměř vůbec nebyl doma, peníze mizeli všude možně) a musel se odstěhovat. Já si během té doby (už jsou to 2.5 roku) našla milence, ale jde jen o sex. Z počátku mi bylo fajn, volnost, pohoda… Ale už mě to nudí a chybí mi :-( Za tu dobu ani jeden z nás nepodal žádost o rozvod. Máme 3 děti…
Nevyznám se v jeho chování. Když přijede, pohladí mě, poplácá po zadku, občas má i řeči o sexu - takové narážky typu už ani nevím, jaké to je atd. Párkrát se i snažil sáhnout mi do kalhotek. Já jsem mu narovinu řekla, že sex nechci… Jenže tohohle chování si všimli děti a vzali si do hlavy, že se k nám tatínek vrátí.
Já si s ním o tom promluvila a odpověď na otázku, zda by s námi chtěl zase být zněla nevím, to se uvidí…
Opustila jsem milence, čekám už 2 měsíce a on se chová zvláštně. Přijede, pobude tu, píše si s nějakou na messengeru, dá si kafe a za chvíli zase jede pryč… Potom vidím na Facebooku fotky kde všude byl… Nevím jestli s ní, nebo sám… A já vážně nevím, jak dlouho mám ještě čekat. Nebo jak se chovat. Děti z toho mají hlavu, jak pátrací balon atd…
Do chlapů nevidím a absolutně netuším, jestli tu šance je, nebo má jasno…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lychee13
Závislačka 3037 příspěvků 22.07.18 19:09

Podala bych žádost o rozvod a hlavně bych se nedoprošovala. Držím pěsti. ;)

ANCA211
Kecalka 415 příspěvků 22.07.18 19:11

Řekla bych že o sex stojí určitě ale těžko říct zda o vztah to mi moc nepřijde

Paola21
Závislačka 3413 příspěvků 22.07.18 19:11

Nečekala bych.. A to jsi ho začala zase milovat? Myslíš, že se změnil a kdybyste byli spolu, že ty problémy stejné už nebudou? Že motorky, kamarády omezí? Že nebude utrácet? Pochybuju. :nevim:

Kaileee
Kecalka 189 příspěvků 22.07.18 19:12

zbytečně motáš těm dětem hlavu, kašli už na něj ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.18 19:16

Já to mám lehce podobně. U nás už tedy uběhly roky 3 a je mezi námi něco více ;) Já se přiznám, že ho mám ráda, myslím, že i on mě. Ale sama za sebe musím říci, že mi to takto určitým způsobem vyhovuje. Jak mám v sobě určitou nejistotu, (přestože) ho tedy ráda mám, nějak nevím, jak do budoucna. Nemůže to být u Vás i v tomto? Problémy, které Vás vedly k rozvodu už nejsou, zapracovaly jste na nich? My třeba ano, ale přesto nevím.
 123

tininas
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 22.07.18 19:38
@Anonymní píše:
Po 10 letech manželství jsem manželovi řekla, že už ho nemiluju (různé problémy ve vztahu - kamarádi, motorky, pomluvy, téměř vůbec nebyl doma, peníze mizeli všude možně) a musel se odstěhovat. Já si během té doby (už jsou to 2.5 roku) našla milence, ale jde jen o sex. Z počátku mi bylo fajn, volnost, pohoda… Ale už mě to nudí a chybí mi :-( Za tu dobu ani jeden z nás nepodal žádost o rozvod. Máme 3 děti…
Nevyznám se v jeho chování. Když přijede, pohladí mě, poplácá po zadku, občas má i řeči o sexu - takové narážky typu už ani nevím, jaké to je atd. Párkrát se i snažil sáhnout mi do kalhotek. Já jsem mu narovinu řekla, že sex nechci… Jenže tohohle chování si všimli děti a vzali si do hlavy, že se k nám tatínek vrátí.
Já si s ním o tom promluvila a odpověď na otázku, zda by s námi chtěl zase být zněla nevím, to se uvidí…
Opustila jsem milence, čekám už 2 měsíce a on se chová zvláštně. Přijede, pobude tu, píše si s nějakou na messengeru, dá si kafe a za chvíli zase jede pryč…Potom vidím na Facebooku fotky kde všude byl… Nevím jestli s ní, nebo sám… A já vážně nevím, jak dlouho mám ještě čekat. Nebo jak se chovat. Děti z toho mají hlavu, jak pátrací balon atd…
Do chlapů nevidím a absolutně netuším, jestli tu šance je, nebo má jasno…

Toto není moc dobré znamení. Asi bych moc nedoufala v trvalý návrat.

I kdyby… ty problémy, co píšeš na začátku, jsou docela závažné, hlavně tedy ty poslední dva téměř vůbec nebyl doma, peníze mizeli všude možně. A moc nevěřím, že by se to neopakovalo.

Spíš se věnuj dětem, sobě a určitě se nějaká velká láska časem objeví. Zasloužíš si víc než poplácání po zadku, sahání do kalhotek a trapné narážky na sex a to ještě před dětmi.

Příspěvek upraven 22.07.18 v 19:39

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.18 19:39

No, popravdě řečeno, asi se nezměnil… To se asi lidi nezmění. Spíše jsem asi přehodnotila životní cíle a uvažování… Nepil, nekouřil, automaty nehrál… Nikdy na mě ruku nevztáhl… Vím, že tohle nejsou žádné pádné důvody, ale po 2.5 letech samoty...... A navic. Byla jsem hrdá, jak vše zvládám sama, Ale bohužel musím opravdu počítat každou korunu, jsem na vše sama… Nejistota atd… 3 děti - neustále nemocné, pořád ošetřování - člověk aby se bál o práci. Nemám prostě takovou tu záchranou ruku a jistotu toho, že je tu někdo pro mě. A vidím, jak dětem ten táta a chlap prostě chybí.
Navíc - měla jsem několik schůzek i s fajn muži - hezcí, zajištění, hodní… Ale já měla blok! Neumím si představit, že k dětem přitáhnu nějakého jiného chlapa, než je jejich táta.

Paola21
Závislačka 3413 příspěvků 22.07.18 19:44
@Anonymní píše:
No, popravdě řečeno, asi se nezměnil… To se asi lidi nezmění. Spíše jsem asi přehodnotila životní cíle a uvažování… Nepil, nekouřil, automaty nehrál… Nikdy na mě ruku nevztáhl… Vím, že tohle nejsou žádné pádné důvody, ale po 2.5 letech samoty...... A navic. Byla jsem hrdá, jak vše zvládám sama, Ale bohužel musím opravdu počítat každou korunu, jsem na vše sama… Nejistota atd… 3 děti - neustále nemocné, pořád ošetřování - člověk aby se bál o práci. Nemám prostě takovou tu záchranou ruku a jistotu toho, že je tu někdo pro mě. A vidím, jak dětem ten táta a chlap prostě chybí.
Navíc - měla jsem několik schůzek i s fajn muži - hezcí, zajištění, hodní… Ale já měla blok! Neumím si představit, že k dětem přitáhnu nějakého jiného chlapa, než je jejich táta.

Takže než aby ses snažila odbourat ten blok k cizím mužům, tak se smíříš k návratu k chlapovi, kterého si z celkem pádných důvodů přestala milovat a obhajuješ si to tak, že to vlastně tak zlé nebylo? No být tebou bych si to ještě rozmyslela.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.18 19:50
@Paola21 píše:
Takže než aby ses snažila odbourat ten blok k cizím mužům, tak se smíříš k návratu k chlapovi, kterého si z celkem pádných důvodů přestala milovat a obhajuješ si to tak, že to vlastně tak zlé nebylo? No být tebou bych si to ještě rozmyslela.

Asi jsem prostě zoufalá… Ono není prostě jednoduché se se 3 dětmi seznámit. Kamarádky jsou šťastně vdané a veškerý okruh lidí je zadaný… Já sama nikam nevyrazím. Na to mám blbou povahu… Ale abych to nezakecala - manžel založil během té doby firmu, má pod sebou lidi a tak se vlastně vůbec nepředře. Řídí vše z domu přes PC a mobil… No a ten koníček mu vzít nemůžu, každý má něco…
Děti mu teď dali k narozeninám talířek a skleničku, kterou pomalovali barvami na sklo a nechal si ji tady u nás. Prostě do něho nevidím :roll:

Paola21
Závislačka 3413 příspěvků 22.07.18 19:52
@Anonymní píše:
Asi jsem prostě zoufalá… Ono není prostě jednoduché se se 3 dětmi seznámit. Kamarádky jsou šťastně vdané a veškerý okruh lidí je zadaný… Já sama nikam nevyrazím. Na to mám blbou povahu… Ale abych to nezakecala - manžel založil během té doby firmu, má pod sebou lidi a tak se vlastně vůbec nepředře. Řídí vše z domu přes PC a mobil… No a ten koníček mu vzít nemůžu, každý má něco…
Děti mu teď dali k narozeninám talířek a skleničku, kterou pomalovali barvami na sklo a nechal si ji tady u nás. Prostě do něho nevidím :roll:

Chápu, že se třemi dětmi to není jednoduché. Jen aby nedošlo k tomu, že se k sobě vrátíte, po čase zjistíte, že to fakt nejde a děti budou mít akorát zamotanou hlavu ještě víc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.18 20:04
@Paola21 píše:
Chápu, že se třemi dětmi to není jednoduché. Jen aby nedošlo k tomu, že se k sobě vrátíte, po čase zjistíte, že to fakt nejde a děti budou mít akorát zamotanou hlavu ještě víc.

Já spíš teď řeším to, že jsme oba dospělí, máme děti a on mi řekne, že neví..... Co jako potřebuje k tomu, aby se rozhodl? Když jsem se ho ptala, jestli se chce rozvést, smutnýma očima řekl - co myslíš? :-/ Přeci kdyby měl jasno v tom, že se vrátit nechce, řekl by to na rovinu ne?
Já pustila k vodě milence… Teď s prominutím suším hubu a asi úplně zbytečně.

Knihomyš
Extra třída :D 10536 příspěvků 22.07.18 20:23

Chlapi jsou v tomhle většinou vyhnívači - co by se rozhodoval, když na to není tlak. Asi nejsi typ, co by mu nadělal dluhy (v manželství se dělí napůl) nebo jiné průšvihy, nový vztah (pokud je) asi není takový, že by nová partnerka tlačila na rozvod, takže je vlastně v pohodě.
Při rozvodu by musel řešit majetkové vyrovnání, alimenty, styk s dětmi - takže nic neměnit je asi pohodlnější.
Plus vidí, že na něj lehce bereš, takže jsi i zdroj sexu v záloze.
Osobně si myslím, že kdyby se fakt chtěl vrátit, snažil by se jinak, takhle mu akorát dělá dobře, že o něj stojíš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.18 20:28
@Knihomyš píše:
Chlapi jsou v tomhle většinou vyhnívači - co by se rozhodoval, když na to není tlak. Asi nejsi typ, co by mu nadělal dluhy (v manželství se dělí napůl) nebo jiné průšvihy, nový vztah (pokud je) asi není takový, že by nová partnerka tlačila na rozvod, takže je vlastně v pohodě.
Při rozvodu by musel řešit majetkové vyrovnání, alimenty, styk s dětmi - takže nic neměnit je asi pohodlnější.
Plus vidí, že na něj lehce bereš, takže jsi i zdroj sexu v záloze.
Osobně si myslím, že kdyby se fakt chtěl vrátit, snažil by se jinak, takhle mu akorát dělá dobře, že o něj stojíš.

A jak se mam chovat? Já bych prostě byla ráda, kdyby se k nám vrátil. A vím, že nikoho nemá. Ta holka, co si s ní píše je spíše jen vysírka, která se nechá vzít na večeři, do kina atd… Ale nedá mu. Už to s ní takhle měl. Pokud je to teda ta samá…
No a taky si myslím, že si zvykl na pohodu, volnost. Nemusí se nikomu zpovídat atd. Dělá si kdy chce, co chce.
Taky mi zaplatil opravu auta cca 15 000Kc a nechtěl po mě ani korunu. Prostě tohle všechno mi dávalo naději, že se snaží a bude s námi chtít být…

Knihomyš
Extra třída :D 10536 příspěvků 22.07.18 20:53

To těžko radit - neznám tebe, neznám jeho a i kdyby jo, stejně nejsem manželský poradce. Moje zkušenost je, že chlapi vyvíjejí největší snahu při nezájmu :) Na druhou stranu jsem nikdy neměla extra snahu, abych někoho přitáhla „za každou cenu“. Na to mají imo chlapi radar, takže poznají, když je nezájem upřímný (a snaží se) a když je to jen hrané, tak na to kašlou. Rozhodně bych ho nenechala plácat mě po zadku a rejdit v kalhotkách. A nechápu, proč jsi propustila milence, teď hoch nemá konkurenci.
Však jste na tom stejně - oba si děláte v pohodě co chcete a kdy chcete. Tak se toho drž a sleduj vývoj, ne?
Zdá se mi, že ta vysírka to dělá dobře, proč vlastně nejsi na jejím místě, proč nebere do kina a na večeři tebe? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Vztahová pomstička Nely Slovákové: Koupila jsem si nové auto a už mi ho nevezmeš!

Podnikatelka a blogerka si pořídila nový vůz, který pro naprostou většinu... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama