Budoucí maminky na neschopence

161
15.11.19 13:29

Budoucí maminky na neschopence

Ahoj všem budoucím maminkám, které musely zůstat doma na neschopence a hrabe jim z toho jako mě :) pojďte jen tak pokecat a vlít si vzájemně optimismus do žil :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2150
15.11.19 13:34

Byla jsem v PN od dubna do minuleho patku…precetla jsem asi 17 knih, zkoukla celou serii Doktora Martina…vytridila mistnost po mistnosti od zbytecnosti. No byl to vopruz…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
161
15.11.19 13:38

@Payus Já bydlím v bytě půl roku, zbytečnosti nemáme :D já měla šest týdnů v létě, což bylo hrozný v těch vedrech. A teď mě to asi čeká do března do porodu. Můj pan doktor by asi byl nejraději, kdybych si rovnou po oplodnění lehla a ležela do porodu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
15.11.19 13:47

Já jsem na neschopence rizikovce od loňského srpna a ještě v přísném klidovém režimu. Taky mi z toho hrabe, ale nabitá optimismem nejsem, tak nevím, zdali budu na povídání ta pravá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2150
15.11.19 13:49

@pinklady holka v panelaku jsem u prvniho furt stehovala nabytek, az mi muz zamykal pokoje abych neblbnula…furt je co smejcit a uklizet :mrgreen: hele ve vedrech jsem nevychazela, delalo se mi spatne ze slunicka, spatne se mi dychalo…zlatej podzim…konecne se da zit. Jinak od 28tt do 33tt jsem jenom lezela, ted uz jsem 35+0 tak si uzivam ze uz nemusim lezet :dance: ty mas nejake komplikace nebo tezky job, ze te nechal doma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
15.11.19 13:50
@pinklady píše:
@Payus Já bydlím v bytě půl roku, zbytečnosti nemáme :D já měla šest týdnů v létě, což bylo hrozný v těch vedrech. A teď mě to asi čeká do března do porodu. Můj pan doktor by asi byl nejraději, kdybych si rovnou po oplodnění lehla a ležela do porodu :lol:

Tak to je prekérka, kor teď když ještě do toho vypli to online sledování seriálů a musí se platit. Mě přerušili rozkoukanou šestou sérii Dr. House. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
161
15.11.19 14:04

@Katy488 jeee Dr. House, toho už jsem neviděla ani nepamatuju. No já si zatím pouštím Ordinace a Ulice (ty dávají skoro nonstop) ale bojím se, aby to na mě nemělo následky :roll:
@Payus ja normálně léto miluju, ale v tom těhotenství nic moc. Ve středu jsem začala krvácet a doktor řekl, že mám hematom, a že musím ležet a můžu chodit jen na toaletu. Od té doby žádné krvácení, tak nevím no :roll: práci mám kancelářskou a tak ráda bych se vrátila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
15.11.19 14:13

@pinklady že jo, já si ho pouštěla z internetu protože telku nemám a oni to po tolika letech stopli kvůli ilegalitě. No nic, s tím nic nenadělám. Tak teď koukám na pohádky, ty jsou na youtube a taky deru peří, po sv. Martinu je to u nás vždycky. Pak ho nechám vyčistit a něco ušiju. S hematomem možná lepší ležet, buď ráda za starostlivého doktora. A kolikátý jsi tt?
@Payus a z jakého důvodu jsi doma ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1332
15.11.19 14:15

Když jste na neschopence tak asi se zdráv. Problémem ne? Ja byla rada ze jsem od půlky těhotenství byla doma, bylo mi zle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
161
15.11.19 14:21

@Katy488 ale jo, já jsem za něj ráda, takovou péčí od lékaře jsem nikdy nezažila. Taky poctivě ležím. Koukala jsem na profilu, že si z Lomnice, já bydlím v ŽB :mavam:
Jinak jsem 21 tt a ty?
@luckaa85 věřím, mě naštěstí zle není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1647
15.11.19 14:36
@pinklady
@pinklady píše:
@Katy488 ale jo, já jsem za něj ráda, takovou péčí od lékaře jsem nikdy nezažila. Taky poctivě ležím. Koukala jsem na profilu, že si z Lomnice, já bydlím v ŽB :mavam:
Jinak jsem 21 tt a ty?
@luckaa85 věřím, mě naštěstí zle není.

Taky jsem byla na neschopence, teď jsem 35tt a jsem z Turnova :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.19 14:39

Ahoj holky. Taky jsem na neschopence, kvůli krvácení v 6tt a pak ještě kvůli spineni. Teď jsem ve 14tt. Snad už to bude jen dobré.

Byla jsem na neschopence i u prvního těhotenství, ale to jsem měla zase zkráceny čípek.

• Nahlásit
  • Citovat
161
15.11.19 14:39

@Mimis2017 jee ahoj :mavam: tak to už budeš mít za chvíli za sebou. A jak Ti je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
15.11.19 14:40

@pinklady Jo, já mám také super doktora. Stará se, vyšetření navíc nejsou problém a nikdy neodmítne, když se mi něco nezdá. Jj, teda přesněji bydlím na samotě kousek od Lomnice. Železňák je kousek, jezdila jsem tam s nevlastním bráchou kovat koně :D. Já jsem 14tt a taky poctivě ležím, i když rok a 4 měsíce už je to fakt na palici.
@luckaa85 mě taky naštěstí extra zle není, bylo mi jen párkrát, teď jedu lízátka na nevolnost :). Já byla původně kvůli profesi v prvním těhu a teď kvůli špatné porodnické anamnéze porod mrtvého miminka letos v květnu ve 41+1.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
15.11.19 14:45

@Mimis2017 Tak to se to už za chvíli vyklube. Přeji hodně štěstí a sil :hug:. Do Turnova jezdím každou chvíli na psychoterapie. Máte tam super kavárničku Panorama, vždycky po terapii si tam sednu na kávičku a rozjímám. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama