Daruji sperma

1
15.11.19 10:53

Daruji sperma

Ahoj, je mi 31, jsem pohledný sportovec, motorkář, člověk co rád cestuje atd..Chtěl bych se nabídnout jako dárce spermatu pro ženu která touží po miminku. Mám starší přítelkyni která má už své děti a bohužel se mnou mít další nemůže.. Chtěl bych se stát otcem ale zůstat nadále s ní. Jsem ochoten platiť alimenty a podílet se na výchově. Foto pošlu mailem a na zbytku bych se nejraději domluvil osobně. **** :mavam:

edit adminom - e-mail

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5364
15.11.19 10:58

Brácha ubral sis pár let schválně nebo překlep?
Napiš odkud jsi ať nemáš dítě na druhým konci republiky.

p. s. nevím jestli jsi to ty, ale popis až na věk sedí :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4307
15.11.19 10:59

Tady bude sranda. Už vidím jak ty tvý důchodkyni nevadí, jak odkláníš rodinné finance jinam. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13371
15.11.19 11:13

@Mirosh

Ahoj,

pokud o tom tvá přítelkyně ví, tak je to pěkné gesto. Ovšem myslím, že do toho ne každá pujde, přeci jen, sice ted tvrdíš, že alimenty budeš platit, ale co když si to pak rozmyslíš a platit nebudeš, nebo co hůř - budeš chtít dítě do střídavky, nebo výhradní péče? :nevim:

Je to tedy velký risk. A to z obou stran. Nemáš kolem sebe někoho, koho znáš a kdo dítě nemuže mít? Nebo lesbický pár? :think: Tady daruješ kus sebe někomu, koho vůbec neznáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lo
6237
15.11.19 11:21

Jako gesto dobrý, ale tvoje přítelkyně to ví? Přijít mi s něčím takovým chlap, je po mně 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13371
15.11.19 11:29

Jinak tedy, kdybych věděla, že muj muž / přítel tak touží po dítěti, že chce oplodnit anonymku na netu, tak bych šla spíš do adopce, jak tohodle. Ale já jsem rodinný typ, kdyby muj muž chtěl, tak mu porodím klidně i Klabzubovu jedenáctku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21277
15.11.19 11:45

@Mirosh a co na to tvoje přítelkyně, ta s tím souhlasí?

To je tak, když si relativně mladej chlap nabrnkne starou babu a pak se diví, že ta už se s nim nechce nebo nemůže množit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.19 07:59

Daruji

Ahoj, 28 lety sportovně založený, na úrovni, vysoký modrooky blondak nabízí své sperma pro otěhotnění. Mužů zajistit jednu referenci od L+L paru, který si bral.
Vše diskrétně, bez závazků! Fer jednání z moji strany zaručeno. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21277
29.12.19 08:11
@mmazlicekk píše:
Ahoj, 28 lety sportovně založený, na úrovni, vysoký modrooky blondak nabízí své sperma pro otěhotnění. Mužů zajistit jednu referenci od L+L paru, který si bral.
Vše diskrétně, bez závazků! Fer jednání z moji strany zaručeno. :kytka:

Prej na urovni a tu svoji knedlovou vodu musi nabizet na inzerat cha chaaaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.19 09:12
@Hanka1 píše:
Prej na urovni a tu svoji knedlovou vodu musi nabizet na inzerat cha chaaaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ono, darovat oficiálně se ani nevyplatí. A jestli vis trochu o problémech dnešní doby, tak by jsi jisté takový komentář nepsala. Čím dal víc paru nemůže mít děti
Ale jinak díky za tvůj úžasný koment

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21277
29.12.19 11:15
@mmazlicekk píše:
Ono, darovat oficiálně se ani nevyplatí. A jestli vis trochu o problémech dnešní doby, tak by jsi jisté takový komentář nepsala. Čím dal víc paru nemůže mít děti
Ale jinak díky za tvůj úžasný koment

Inteligentni par vyuzije kliniku umeleho oplodneni, kde je darce zdravotne a intelektualne proveren a hlavne je anonymni.
A jakou mas zaruku, kdyz darujes neoficialne, ze te nikdo nepozene pred soud kvuli urceni otcovstvi a naslednemu placeni alimentu? Zadnou!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.19 11:31

Když je to diskrétní tak to znamená bez údajů a kontaktu asi ne? Zase nějaká chytrá a vlezla osoba… Nechces si všímat jiného. To není pro ty co chtějí rejpat nudou ale těm, co maji problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21277
29.12.19 12:19
@mmazlicekk píše:
Když je to diskrétní tak to znamená bez údajů a kontaktu asi ne? Zase nějaká chytrá a vlezla osoba… Nechces si všímat jiného. To není pro ty co chtějí rejpat nudou ale těm, co maji problém.

Ty co maji problem jdou na kliniku, chytrá jsem to mas pravdu a pokud nechces cist cizi nazory, nemas přispívat do veřejné diskuse mazliku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.20 16:21

Daruji

Ahoj
Nabízím sperma stříkačkou, anonymně, bez RL atd.

Zdraví 100%, 183cm, 72kg, všichni prarodiče 75+ bez vážných nemocí, plně soběstační. Nekuřák, Čech, alkohol vůbec, sport rekreačně lyže, brusle, turistika, všechny letní sporty. Borek stavitel, sam své pomoci postaveny dum, kutil všeuměl.

Vlastní ženu mám, čekáme prirustek- nechci jakékoliv závazky a plnou anonymitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat