Daruji sperma

1
15.11.19 10:53

Daruji sperma

Ahoj, je mi 31, jsem pohledný sportovec, motorkář, člověk co rád cestuje atd..Chtěl bych se nabídnout jako dárce spermatu pro ženu která touží po miminku. Mám starší přítelkyni která má už své děti a bohužel se mnou mít další nemůže.. Chtěl bych se stát otcem ale zůstat nadále s ní. Jsem ochoten platiť alimenty a podílet se na výchově. Foto pošlu mailem a na zbytku bych se nejraději domluvil osobně. **** :mavam:

edit adminom - e-mail

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15.11.19 10:58

Brácha ubral sis pár let schválně nebo překlep?
Napiš odkud jsi ať nemáš dítě na druhým konci republiky.

p. s. nevím jestli jsi to ty, ale popis až na věk sedí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 10:59

Tady bude sranda. Už vidím jak ty tvý důchodkyni nevadí, jak odkláníš rodinné finance jinam. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11048
15.11.19 11:13

@Mirosh

Ahoj,

pokud o tom tvá přítelkyně ví, tak je to pěkné gesto. Ovšem myslím, že do toho ne každá pujde, přeci jen, sice ted tvrdíš, že alimenty budeš platit, ale co když si to pak rozmyslíš a platit nebudeš, nebo co hůř - budeš chtít dítě do střídavky, nebo výhradní péče? :nevim:

Je to tedy velký risk. A to z obou stran. Nemáš kolem sebe někoho, koho znáš a kdo dítě nemuže mít? Nebo lesbický pár? :think: Tady daruješ kus sebe někomu, koho vůbec neznáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6096
15.11.19 11:21

Jako gesto dobrý, ale tvoje přítelkyně to ví? Přijít mi s něčím takovým chlap, je po mně 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11048
15.11.19 11:29

Jinak tedy, kdybych věděla, že muj muž / přítel tak touží po dítěti, že chce oplodnit anonymku na netu, tak bych šla spíš do adopce, jak tohodle. Ale já jsem rodinný typ, kdyby muj muž chtěl, tak mu porodím klidně i Klabzubovu jedenáctku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16010
15.11.19 11:45

@Mirosh a co na to tvoje přítelkyně, ta s tím souhlasí?

To je tak, když si relativně mladej chlap nabrnkne starou babu a pak se diví, že ta už se s nim nechce nebo nemůže množit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama