Jsem těhotná a mám křeče břicha

Anonymní
14.11.19 22:00

Jsem tehotna a mam krece bricha

Ahoj holky, obracim se na vas protoze si uz fakt nevim rady :( jsem tehotna 8 tydnu. Dneska jsem mela kontrolu a vse do te doby bylo v poradku. Ale za 3hodiny od kontroly jsem zacla mit krece asi zaludku :( a pred chvili jsem i dole trochu krvacela coz pan doktor rikal ze to nektere zeny tak maji ze sem tam krvaci krvacela jsem i u prvniho tehu. Od te doby uz jsem nekrvacela ale krece mam furt ne sice tak caste jako kolem 17 hod ale furt maji tu stejnou silu. Rikam si ze jestli to tak bude pretrvavat i presnoc ze bych si zitra zajela k doktorovi ale ted vlastne nevim ke kteremu. Ci ke gynekologovi a nebo domacimu doktorovi? Myslite ze to ma nejakou souvislost stim ze jsem tehotna? Predem moc vsem dekujiiii

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11645
14.11.19 22:14

Hele tezko rict. Ja mela krece takhle brzy a byla to potravinova alergie…I v tehotenstvi muzes mit netehotenske obtize samozrejme. Nicmene vzhledem ke krvaceni bych spis sla na gyndu, pokud se neobjevi nejake jine doprovodne priznaky. Drzim palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 22:17

@beruska9 asi jo to same mi doporucoval i manzel protoze vlastne vubec netusim z ceho bych to mohla mit vim ze jsem nejedla nic naco bych treba nejak nebyla zvykla a tak je pravda ze v tomto tehu mam trochu problemy se najist jsem uz ted vybirava sem tam mi je na bliti ale jeste jsem nezvracela takze vubec netusim jestli to ma stim spojitost. Noo prinejhorsim zkusim gynekologa a ten me pro pripad posle k jinemu lekari dekujii za radu

• Nahlásit
  • Citovat
1379
14.11.19 22:40

Na velkou chodíš normálně? Já docela trpím na zácpu a plyny, tak mívám někdy křeče z toho. V těhotenství bývá zácpa bezna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 23:31

@JancaS84 jojo na wc chodim normalne

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie