Hnědý výtok, špinění v 9tt

Anonymní
15.11.19 13:28

Hnědý výtok, spineni 9tt

Ahoj holky, jedu 9tt. Čekám dvojčata. Zhruba v 6tt jsem měla po utreni na WC růžový výtok, jela jsem k dr a vše OK. Nic to nebylo, pak byl klid. Ted v neděli jsem jela na pohotovost z toho samého důvodu, prý mám moc prokrveny čípek a praskají mi cevky. Tak tři dny byl klid a ve středu v noci zase jednorázové růžové krvácení a pak nic. A dnes zase takové hnedo-růžové slabé, ale vždy jen jednorázově. Dr mi říkala, ze jak to není čerstvá krev, tak to nemám řešit. Už si pripadam jak blázen :roll: v klidu jsem co nejvíc, beru 2× denně duphaston. Už opravdu nevím :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
637
15.11.19 13:34

Nevím, jak je to u jednorázového špinění. Já u prvního těhu začala špinit 8tt, ale bylo to stálé, dr. mi dal Utrogestan a naordinoval přísný klidový režim, brala jsem až do konce 1.trim. Pak už to bylo dobrý. Teď ve druhém těhu je klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
15.11.19 14:24

Muže to signalizovat hematom, rychle bych jela na pohotovost nebo k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.19 14:28

@barboramerk hematom tam v úterý nebyl, dělalo mi to i předtím a hledali a nikde nic, vše čisté.

• Citovat
  • Nahlásit
1730
15.11.19 15:16

Nebrala Vam gynekolozka vzorek na cytologii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
23.11.19 20:16

Ahoj holky.. Dnes jsem začala špinit je to taková hnědá krev postarší krev…
Občas mě bolí v podbřišku nemůže se jednat o potrat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2182
24.11.19 07:46

@Lucie2225 muze i nemusi.proc nejdete na pohotovost, tam vas vysetri a uvidi a nasadi progesteron

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
24.11.19 15:24

@naka1911 byla jsem tam 3× a pokaždé mi řekli že nevi proč krvácím.. A nic mi nedali tak asi proto…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2573
24.11.19 15:59

@Lucie2225 mne na pohotovosti rekli, ze to je uplne normalni a at piju magnesium, ze na utrogestan uz je pozde. U me se bohuzel o SP jednalo, potratila jsem ani ne za 24 hodin od navstevy pohotovosti. Drzim palce, at to dobre dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
24.11.19 16:21

@bobulka88 já beru utrogestan a ascorutin.
Spinim jen chvilkama zítra jdu na kontrolu tak uvidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat