Budu mít 3. dítě ve 41 letech

30.1.20 11:54

Budu mít 3.dítě ve 41 letech

Ahoj holky, je tu nějaká maminka, která také čeká 3.mimco a je jí víc jak 40? Ráda bych se podělila o pocity ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
30.1.20 12:03

@Petra1311 Sice na tom nejsem jako ty, ale zajímalo by mě, jestli bylo mimčo plánované a kolik let mají předchozí dvě děti a jak to bereš. Mně je skoro 39 a tři děti bych měla ráda. Ale jsem zrovna v šestinedělí s druhým, takže na takové úvahy je ještě hodně hodně brzo. Třeba zůstaneme u dvou :-)

• Nahlásit
  • Citovat
30.1.20 13:08
@Anonymní píše:
@Petra1311 Sice na tom nejsem jako ty, ale zajímalo by mě, jestli bylo mimčo plánované a kolik let mají předchozí dvě děti a jak to bereš. Mně je skoro 39 a tři děti bych měla ráda. Ale jsem zrovna v šestinedělí s druhým, takže na takové úvahy je ještě hodně hodně brzo. Třeba zůstaneme u dvou :-)

Jo, jo, mimčo bylo plánované a děti mám ve věku 9 a 6 let. Jsem spíš zaskočena reakcemi okolí, že jsou v šoku. Přijde mi to v dnešní době, kdy je i první těhotenství dost posunuté, vcelku normální. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3983
30.1.20 13:15

U nás na vesnici měla paní první dítě ve 46

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13637
30.1.20 13:26

Ráda bych čtvrté, ale zatím příroda je proti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.1.20 13:49

Já měla v tomhle věku neplánovaně čtvrté, rozdíl mezi prvním a čtvrtým je přesně 10 let. Měla jsem už vypsanou zadanku na potrat, ale nedokázala jsem tam jit. Plánovaně bych do toho rozhodně nešla, právě kvůli věku. Děsí mě představa, že skoro v padesáti povedu dítě poprvé do školy, na druhou stranu mě to motivuje se o sebe trochu starat, abych dokázala držet krok. Jinak v téhle chvíli si to užívám maximum, dítku je teď 18 měsíců a je to opravdu zlato, smisek. Prosím anonym- nechtela bych, aby se dítě jednou dozvědělo, že tu málem nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
30.1.20 18:26

Je mi 39 let a plánovaně čekáme 3. Jsem ve 26.tt a věk neřeším. Všechny testy mi vyšly dokonce líp než dřív. Chodím do práce a chci až do porodu. Myslím, že o věku to není. Otěhotnění se povedlo hned první měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.20 07:31
@jizvíková píše:
Ráda bych čtvrté, ale zatím příroda je proti

Tak držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2020
31.1.20 12:33

@Petra1311 Ahoj, já jsem Petra, dětem je 9 a 7 let a máme třetí miminko:blush: je mi 38.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.2.20 12:15
@Petra1311 píše:
Ahoj holky, je tu nějaká maminka, která také čeká 3.mimco a je jí víc jak 40? Ráda bych se podělila o pocity ;)

Ahoj jsem na tom stejně jen o rok více :kytka: přeji ať je vše v pořádku :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.2.20 23:12

Ahoj, já jsem měla ve 43 páté, nejstaršímu synovi bylo 18 a zatím je to s jeden a půlletým benjamínkem v pohodě :)

• Nahlásit
  • Citovat
2.2.20 09:33

Ahoj…je mi 42 a mám 10 měsíční rošťandu :-), 9letou dceru a 18letého syna. U nás úplně pohoda :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
161
2.2.20 09:41

Tak v první řadě gratuluju :kytka: Naši se dlouho, ale opravdu dlouho snažili o třetí dítě. Nakonec mamka rodila ve 40 a rovnou dvojčata, protože podstoupili umělý oplodnění. My s bráchou jsme už dospělí a jsme rádi, že bráchy máme. Naši jsou rádi, že kluky mají a všechny svoje děti milují. Výchovu aktuálně o puberťáky zvládají, ale je to jiné. Věk je hodně znát. Energie a trpělivost ubývá. Možná je to i tím, že kluci té péče potřebují víc, než jsem potřebovala já s bráchou. A co naše okolí, když se dozvěděli, že bude mít mamka dvojčata? Všichni byli v šoku a měli o mamku strach, aby to bylo v pohodě. Po narození kluků bylo zase všechno OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 13:01

@Petra1311 ahojky, je mi 39 a cekam tretiho chlapecka. Klukum je aktualne 18, 12, a vsichni se moc tesime. Jen ja se obavam, ze me ten testosteron doma uplne prevalcuje. Mam hodny kluky tak I snad ten tteti bude za odmenu. Pracuji jako sestricka a moc rada pomaham, takze budu doma dva roky a pak pujdu na zkraceny do prace. Moc mi to chybi..To preji pohodove tehu a uzivej, moc vse utika. Zacina mi paty mesic a brisko dtalr nikde, tak porad cekam az vyrasi a bobisekkopne. Je uzasne byt maminka:heartbeat:, drzim palec:kissing_heart: :kiss:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 09:09

Holky, moc děkuji za vaše zkušenosti, příběhy i podporu. Já jsem moc ráda, že čekáme třetí, jen mě nějak víc zraňují ty udivené reakce a stupidní dotazy na můj věk. Beru si to moc osobně. Tohle prostě neumím vytěsnit. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama