Bugaboo Bee+ kolečka

492
22.6.13 21:45

Bugaboo Bee+ kolečka

Holky, máme kočárek Bugaboo a před nedávnem začala občas jakoby „cukat“ kolečka při jízdě, dělá to hlavně na nerovném povrchu nebo když kočárek vezu bez malého. Zkoušeli jsme je už utáhnout, promazat, ale nějak to nepomohlo, ale přitom dříve jezdil bez problémů. Máte některá zkušenost, popř. co pomohlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Máte zkušenost s Bugaboo Bee Plus?

Přidejte zkušenost s Bugaboo Bee Plus
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1491
22.6.13 22:42

Mám stejný kočárek, jen na cestování a různé převozy. Stalo se mi totéž, kolečka cukala a divně v nich rachotilo. Kočárek máme nově a nechci ho reklamovat, čekat 3 týdny a víc to teda ne :lol: nicméně koupili jsme nové kolečka a je zase vše ok :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.16 15:29

Prosím a Vaše zkušenosti s kočárkem Bugaboo Bee. Uvažuji o jeho koupi a ráda bych znala názory maminek co ho již mají. Předem děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
4.6.16 20:14

@AndreaKrul Ahoj, měla jsem bee+ na prvního syna a teď mám asi 14 dní bee3 na druhého a jsem spokojená, samozřejmě si člověk musí uvědomit, že jsou to golfky, takže se sportovním kočárkem to nemůžeš srovnávat, ale myslím, že mezi golfkama jsou top a navíc co je pro mě plus, tak má spojenou rukojeť a sedačka se dá přehodit i proti směru jízdy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.16 21:40

Děkuji za reakci. A jaký je rozdil mezi bee + a bee 3? Nejsem schopna to nikde najít :(( A chci jen golfky, máme ještě bgb buffalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
4.6.16 22:02

@AndreaKrul bee3 má větší koš, širší sedák, další rozdíly jsem nezaznamenala, ale ještě jsem někde četla, že by měl mít pevnější konstrukci, ale to mi ani nepřijde, i když je pravda, že plusko jse měla už před cca 3 lety, takže si moc nevzpomínám, jestli byla konstrukce o něco horší :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
4.6.16 22:03

@AndreaKrul a ještě má bee3 5bodové pásy, to tuším plusko taky nemělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.16 22:14

Díky :) Mě se líbí moc, už jsem asi rozhodnutá… jen váhám jak barevně. Malýmu už he skoro 1,5 roku, tak snad ho využijeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
4.6.16 22:26

@AndreaKrul Není zač, mně se právě taky moc líbil a i hodně lidí na ulici zaujme ;) My máme šedej sedák a žlutou stříšku, ale ještě chci dokupovat letní stříšku. Jinak malému budou v srpnu 2 a vozí se pořád hodně, je to takovej lenoch :lol: A i v kočárku každej den spinká ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat