Bugaboo buffalo nebo Bugaboo Donkey mono?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Berka0
Nováček 5 příspěvků 09.08.18 22:36
Bugaboo buffalo nebo Bugaboo Donkey mono?

Ahoj :mavam:
Zajímalo by mě, jestli je tu někdo, kdo se rozhodoval mezi koupí Bugaboo buffalo nebo Bugaboo Donkey mono? Původně jsme byli 100% rozhodnutí pro Buffalo, ale začali jsme uvažovat o Donkey mono verzi. Nejsme si ale jistí co se týče skladnosti jestli je to velký rozdíl? Dále pak jestli jsou lepší pěnová či nafukovací kolečka a vůbec všechna pro a proti. Moc by mi pomohlo kdyby někdo poradil :andel:

Reakce:
Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 09.08.18 22:45

Za mě nafukovací kolečka. Projedou i čvachtu ze sněhu a nedrncají.

chs.jasmin
Echt Kelišová 7903 příspěvků 07.09.18 14:59
@Berka0 píše:
Ahoj :mavam:
Zajímalo by mě, jestli je tu někdo, kdo se rozhodoval mezi koupí Bugaboo buffalo nebo Bugaboo Donkey mono? Původně jsme byli 100% rozhodnutí pro Buffalo, ale začali jsme uvažovat o Donkey mono verzi. Nejsme si ale jistí co se týče skladnosti jestli je to velký rozdíl? Dále pak jestli jsou lepší pěnová či nafukovací kolečka a vůbec všechna pro a proti. Moc by mi pomohlo kdyby někdo poradil :andel:

Ahoj,

za mě, pokud máš jedno dítě a neplánuješ malý věkový rozdíl mezi sourozenci, tak bych brala buffa a to hned z několika důvodů.
Jednak pořízovací cena bude nižší, ale zároven nejméně ztrátová při prodeji ( protože nástupce - fox je no, ehm, nic moc), většinou ty kočárky nedostávají ta na zadek jako donkey. Ale hlavním důvodem by pro mě byly rozměry. Donkey, aby v dual verzi projel 90dveřmi je užší jak klasický kočárek, takže je sice super, že máš vedle sedátka ještě odkládací koš (což mi chválila nejedna babča z vesnice, že mám super nákupní kočár :lol: ), ale to děcko je tam docela nknap a to mám drobounkou dceru + fusak a už aby dál nerostla.
Měla jsem ho kvůli nízkému věkovému rozdílu dětí, ale dcera jakmile pominula zima stejně přestala chtít jezdit. A když jsem doneky prodala a koupila mono verzi, najednou už jezdit chtěla a nejsem jediná.
Kamarádka měla dvojky, v doney jezdit nechtěly a v brutaxu či croozeru jezdit chtěly. Prostě je opravdu uzký.
Ale co se týká manipulace - jezdí skoro sám :palec: to je opravdu bezkonkurenční

:mavam:
Natálka26
Kelišová 5412 příspěvků 07.09.18 15:51

Já měla buffa a byla jsem maximálně spokojená. Oslík má podle mě smysl jen když máš dvojčata nebo plánuješ děti blízko sobě. Akorát nevím jestli buffa ještě koupíš když už vyšel nový fox :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >