Bugaboo - hrozné kočárky!?

381
22.4.17 12:51

Bugaboo - hrozné kočárky!?

Ahoj,

díváme se po kočárcích a jsem dost zmatená ohledně značky Bugaboo. Je to snad jedna z nejrozporuplnějších značek :D. Někteří na ně nedají dopustit, jiní by je nechtěli ani za nic. Jak to vnímáte vy?

U Cameleona jsou šílená ta malá kolečka, jinak ho chápu jako městský kočárek, což je fajn, pokud k němu máte ještě nějaký klasický. Jenomže ke kočárku za víc jak 30 tis (s doplňky) už se vám další kupovat nechce. A i do města si nejsem jistá, jestli se s těmi kolečky vůbec dá jezdit.

U Buffala se zase ztrácí většina výhod drahších kočárků a tou je skladnost a lehkost.

A potom je tu ten sporťák. Vím, že se tak dělají téměř všechny dražší kočárky, tak snad to není tak hrozné, ale já když se nad tím sama zamyslím, asi bych nechtěla v něčem takovém sedět. Resp. už vůbec ne „ležet“.

A u golfek Bee mi opět ta sedačka přijde nějak divně naklopená dozadu a k tomu opět pidi kolečka.

A tak se chci zeptat, jak to vy vnímáte? Opravdu jsou tyto kočárky kvalitní a promyšlené, nebo to je dizajnovka za kupu peněz? Vím, že kočárky mají spoustu promakaných věcí - jednoduchost, spoustu funkcí (přehaz. rukojeť, atd…), ale zároveń těch nedostatků je tolik, že mě to docela odrazuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22590
22.4.17 12:54

Známá ho má, strašně ho chtěla a nadává na něj (má porovnání, měla před tím jiný). Já zkušenost nemám. Ale čistě pohledově se mi nelíbí ani trochu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
621
22.4.17 13:02

Já popularitu téhle značky nechápu -designově hezký, ale sou hrozně nízký! To je tak pro lidi do 150cm…ja si zkoušela v prodejně a ohýbání do hluboké korby mi šíleně vadilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.4.17 13:03

@Aries6 A prosím který typ známá měla? Já jsem z nich právě dost zmatená. Mně se pohledově tedy líbí a moc. Ale to není to nejhlavnější. Přijde mi na nich spousta věcí super a věřím, že opravdu vydrží. Ale právě si nejsem jistá tím provedením. Zajímá mě, proč mají takovou sportovní sedačku převážně dražší kočárky, když by to nebylo dobré? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
104
22.4.17 13:10

My zrovna také hledáme kočárek. A tuto značku (jako spoustu dalších z těch módních) jsem vyřadila hned mezi prvními. Právě z toho důvodu, že bych nikdy nechtěla takovou sedačku. Jinak já jsem malinká a právě mi vyhovovalo, že jsou ty kočárky níž, i když Cameleon je extrém, to je nízké i na mě :mrgreen:. Ale celkově mi ty kočárky přijdou dělané spíše pro maminky, než aby byly skutečně pohodlné pro děti. A ty pidi kolečka u Cameleona a Bee vůbec nechápu. :) No a potom ta cena, to je vážně přehnané. Jinak se omlouvám zastáncům této značky, nechci nikoho urazit, ale za mě jednoznačně ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
22.4.17 13:12

@Aries6 Prosím a jaký kočárek měla známá před tím (myslím ten, co jí vyhovoval)? Já sama jsem z vůběru kočárků dost zmatená, tak se radím, kde můžu. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5204
22.4.17 13:12

Kamarádka měla Buffalo a spokojená byla asi do čtyř měsíců, pak jí kluk přerostl korbu a musel do sporťáku, kam se na roce a půl skoro nevešel. Je fakt, že klouček je po tátovi, který vypadá jako kanadský dřevorubec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2393
22.4.17 13:13

Mne se tedy vzhledove nelibi vubec :nevim: ale kdyz je nekdo na tyhle designovky, proc ne.
ma ho kamaradka, zadne mimoradne vlastnosti podle me nema. ale co je na nem fakt nepochopitelne, je ta vyska. je hrozne nizoucky a to mam 160cm, musela jsem se do nej ohybat a hrbit. uplne neprakticke. sportak nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5204
22.4.17 13:20

Ještě bych dodala, že já mám easywalker quatro a jsem moc spokojená, sporťák se skládá v celku a vešel se i švagrové do kufru auta (Škoda Citigo) a syn je dost velký a ma roce a půl má místa dost, kočár je lehký, projede i terénem (vyzkoušeno v Jizerkách).
Pro úplnost dodám, že kočár u nás využívají hlavně prarodiče a tety. Já dávám přednost šátku, kdybych měla věšteckou kouli, tak jsem mohla těch 25k za kočár ušetřit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12103
22.4.17 13:25

Mela jsem buffa i bee a max spokojenost. Ja osobne jsem na lepsi nenarazila, jizdni vlastnosti jsou perfektni i s bee…buff taky tezky neni. Korba je obrovska, mlada tam byla v 8m v zime ve fusaku a kombineze. Nizky mi taky nikdy neprisel a jsme s muzem celkem vysoci. Zpracovani kocarku je taky na uplne jine urovni. Nevim me zkratka prijde ze kdo si ho koupit nemuze, tak ho pomluvi. Ano je drazsi, ale stejne dobre se proda. To ze je nejhezci je pro me jen bonus. A mam 4 kamaradky co ho maji a vsechny na nej nedaji dopustit a naopak neznam nikoho kdo by si na ne stezoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.4.17 13:33
@saadet píše:
Mela jsem buffa i bee a max spokojenost. … Nevim me zkratka prijde ze kdo si ho koupit nemuze, tak ho pomluvi. …

To je možné, ale taky je možné, že když už za něj někdo ty peníze dá, tak si prostě nepřipustí, že by nebyl tak dobrý. Tím nechci říct, že to je váš případ. Moc děkuji za názor a zkušenost. Já ho pořád vnímám velmi rozporuplně, proto jsem diskuzi založila. Dovolit si ho můžeme, jenže právě si nejsem jistá, jestli to za to stojí. A nevadila u Buffa ta naklápěcí sedačka? Případně nebyla malá na větší dítě? A zase u toho Bee nepřijde vám ta sedačka taková naklopená dozadu? Že v tom nemůže pohodlně sedět a koukat? Já nevím, přišlo mi to tak. A co ta kolečka u Bee, dobře se s ním jezdilo? Moc děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
11724
22.4.17 13:34

Ja ho zdedila (starsi Cameleon, nevim presne typ, asi ten prvni), jen sportak teda, ne s korbou, a je desny…syn tam byl jak na bidylku, ta sedaci cast je strasne kratka…a blbe se sklada, clovek aby na nej mel 3 ruce. Takze jsem poridila golfky Valco, coz jsem mela i jako prvni kocar, a mam klid…

Příspěvek upraven 22.04.17 v 13:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19239
22.4.17 13:37

Vezla jsem v něm chvíkli cizí dátě (nevím teda typ), a za mě jízdní vlastnosti v porovnání s mým kočárem hrozné (přišel mi tuhý, neodpužený, při cestě do kopce v po asfaltovém chodníku jsme se s ním nadřela víc, než se svým, na jehož tlačení a řízení i přes větší hmotnost a neotočná kola stačila jedna ruka). Zase věřím, že je třeba fajn skladný do menších aut, lehký a podobně. A je fakt, že má spíš větší hlubokou korbu.
Tvar sportovní sedačky též nechápu, nepřijde mi to pro dítě příjemné v ní trávit třeba x hodin při celodenním výletě. Pro mě je pohodlí dítěte na prvním místě.
Kočár jsem volila ne dle designu, ale podle našeho životního stylu a praktičnosti v tom, co od něj očekávám.
Takže všechny „designovky“ jsem obešla obloukem, neb rozorané pole bych s nimi asi těžko projela, na borůvky či na dříví do lesa bychom s nimi asi taky těžko vyrazili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22590
22.4.17 13:38
@Anonymní píše:
@Aries6 A prosím který typ známá měla? Já jsem z nich právě dost zmatená. Mně se pohledově tedy líbí a moc. Ale to není to nejhlavnější. Přijde mi na nich spousta věcí super a věřím, že opravdu vydrží. Ale právě si nejsem jistá tím provedením. Zajímá mě, proč mají takovou sportovní sedačku převážně dražší kočárky, když by to nebylo dobré? :nevim:

@aluisina Holky, já nevím :oops: Jen vím, že s těma kolečkama se jí blbě jezdí (jsou teda na vsi) a korba, že je malá. Před tím měla CAM.
Jinak čistě za sebe jsem chtěla Peg Perego a nechala se zlákat na polský Dorjan a nikdy toho nepřestanu litovat. Ale nejsem typ, co by na každé dítě potřeboval nový kočárek - ten Dorjan nám krásně odvozil tři děti. Tak jsem si koupila aspoň bazarové golfky Peg Perego.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22590
22.4.17 13:39

@Svistice Jo jo a na tu pružnost taky nadávala. Že je takový tvrdý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama