Kočárek Dada Paradiso Group Max 500

4
13.4.17 21:12

Kočárek Dada Paradiso Group Max 500

Ahoj,

chtěla bych se zeptat, zda nějaká nemáte zkušenost s kočárkem Dada Paradiso Group Max 500?

Jedná se o tento typ kočárku.

Děkuji za veškeré pozitivní i negativní zkušenosti! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

104
14.4.17 00:31

@Nanuse My taky hledáme kočárek a jsem v tom úplně ztracená. Vůbec netuším, ze kterého konce začít. Tak jsem zvědavá, jestli někdo sem napíše. Procházím postupně diskuze/recenze na různé kočárky, ale zatím nepomáhá nic :D. Dost se mi líbí Noordi Polaris, Elfan, ale i spousta dalších kočárků. Na Dada Paradiso jsem se také dívala, tak čekám na recenze, snad někdo napíše =). Vím, že si lidé dost chválí Baby Design (Lupo, Husky, Dotty), ale zase jsem slyšela i dost negativních věcí. A navíc mám takový problém, jsem opravdu dost nízká a většina těch kočárků je na mě příliš vysokých a těžkých. Nadruhou stranu chci, aby byly odpružené (uvažuju i o houpací klasice), no a to ty nízké a lehké moc nebývají. Tak hodně zdaru v hledání toho správného =)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
16.4.17 10:51

No já mám dosti náročné požadavky. Velká korba, nafukovací kolečka (bydlíme na horách), odpužený, příjemný materiál (dost kočárku mě odrazuje svým materiálem), originální a ne žádný tuctový jako je většina kočárků v dnešní době. Já jsem téměř pokaždé v prodejnách dosti otrávená, protože to je všechno na stejné brdo. Jsem dosti extravagantní a chci, aby i kočárek seděl k mojí osobnosti a zároveň splňoval všechny podmínky kvalitního kočárku. Já osobně koukám hlavně na hlubokou korbu, protože pak půjde kočárek do světa a pořídíme pořádný sporťák (Peg Pérego). Ale je dobré koukat i na sportovní verzi kočárku, pokud chce využít obě kombinace. U kočárku Riko je sice hluboká korba dobrá, ale sportovní verze je dosti úsměvná a maličkatá :lol:
Mě se jinak ještě moc líbí Tako MaxOne a Neonato Puro :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama