Černá sluneční clona na kočárek

1
10.4.17 11:18

Cerna slunecni clona na kocarek

Maminky, mohly byste mi prosim poradit, zda je ke kocarku vhodna cerna slunecni clona? Bojim se, aby nepritahovala spis naopak vice slunicka. Dekuji za vase nazory. ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21201
10.4.17 11:38

@payo
Měla jsem ji a nepřišlo mi, že by v kočárku bylo víc teplo. Je jakoby síťovaná, New Buddy myslím, musela bych se podívat…Kočárek jsem nevozila v pařácích, čekala jsem na odpoledne nebo vyjela brzo ráno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
10.4.17 11:40

@payo já měla pro dvojčata taky clonu, dostali jsme jí ke kočárku. Jak jsme vyrazili poprvé, nedala jsem jí(byl únor)a chudáci si dávali packy na oči, byli nervozní, naštvaní. Od té doby už jen se clonou, jak jsem viděla, že spí, stáhla jsem jí celou dolů a měli klid na spaní. Stejně tak když foukal vítr, tak se vyplatila. Horko jim nebylo, spíše naopak a s kočárkem jsem i běhala, nechala jen trochu povytáhlou, takže jim tak foukal vánek… bez clony by se snad ani nevyspali a s někým hadrem(plínkou)přes kočár jsem odmítala jezdit, aby kočár nevypadal hastroš. Přes světlou plenu by tam šlo světlo, takže by neměli tu spánkovou pohodu.
Takže já určitě doporučuju. Naši kluci měli rádi klid, soukromí :lol: a pohodu a bez clony by to neměli. A to jsme byli venku denně od 9-13hod a 14-16hod. i přes pařáky, miluju horko, takže jsem se nemusela omezovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 11:44

Doporučuji vzít světlou. Mam světle šedou i černou a rozdíl je znát. Černou uz nevozim vůbec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama