Junama Fashion

11.4.17 10:02

Junama Fashion

Ahoj holky, tak jsem na veletrhu objevila nový kočárek od Junamy-Fashion a jsem v pasti jestli můj vysněný Chrom nebo ten nový Fashion :). Nejezdíte už někdo s Fashionem náhodou? Je to novinka ale kdyby náhodou ;). Oproti chromu má korbičku potaženou eco kůží a boudčka je z látky, jinak paní na veletrhu říkaly, že konstrukce stejná, pruží krásně jak všechny junamy, ještě teda mi přijde jako výhoda, že stříška se dá prodloužit, ale nevím jestli je to úplně potřeba. Poraďte jestli je lepší plastová korbička nebo ta potažená, krasavci jsou oba :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.4.17 11:31

@ivusa88 Ahoj, já jsem do značky Junama zamilovaná. Teď už máme teda junama chess, ale viděla jsem u nich na stránkách nováý Fashion a kdybych měla vybírat teď tak bych asi tak ybyla hodně na vážkách :-). Za mě teda si myslím, že ta prodlužovací střecha je dobrá, ja proto šla i do Chesse a ne do Colors. JInak Fashion ten šedý myslím že tam je číslo 01, je velký krasavec :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.18 19:51

Junama Fashion PRO army 2018

Ahoj mamky :mavam:
Drandíte uz nektera s kocarkem Junama Fashion PRO 2018?? Mate zkusenost?? Co autosedacka v trojkombinaci?? Mezi tim obrovskym vyberem kocarku jsem v koncich ale do maskacoveho desingu jsem zamilovana :oops: Poradite prosim?? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
4.8.18 08:41

@Zuzuzinka
Taky nad nim hodne uvazuji. Ta maskacova se mi desne libi, ale zase premyslim, jak bych jako mamina vypadala, kdyz si treba obleknu neco elegantniho, budu jak od kolotoce :D ale je fakt krasny pro chlapecka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.18 09:16

@Natt00 nee zadnej kolotoč :)
Ja uz ho mam doma a tesim se na prvni vyjižďku. K našemu zivotnimu stylu se hodí a vyhral na plné čare :) jen to vajíčko jsem koupila jiné. Nad jakym kocarlem ty jeste uvažujes??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
4.8.18 19:07

@Zuzuzinka
A jsi s nim spokojena? Dokud jsem nenarazila na tenhle, tak jsem myslela, ze koupim Noordi Fjordi. Neni nikterak stylovy, ale jsou na nej pekny recenze, ale spise vyhraje Junama madena sedivo cerny, aby se mi hodil ke vsemu. Ale ten Army je :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
4.8.18 19:08

@Zuzuzinka
Ted ctu, ze teprve cekas na vyjizdku. Tak at pekne slouzi. Ja jeste muzu vybirat tak dva mesice :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.18 20:00

Ahoj holky, my máme Junama Fashion v šedé barvě a jsme moc spokojení. Jezdíme už 8 měsíců a snad jediné mínus je poměrně malý koš pod kočárem,ale zvykla jsem si :lol: Jinak musím teda opravdu pochválit,že jako jeden z mála kočárků v dnešní době má i v hluboké korbě ouška na upevnění kšírů (to jen pokud by vám dítě začalo na 4 měsících vylézat jako nám) :nevim: jinak už máme malou ve sporťáku a spokojenost, hodně lidí chválí i vzhled :andel: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.18 10:10

Junama Madena taky mooc hezka. Holky ja nez se rozhodla jakej kocarek tak to trvalo doost dlouho :D nebýt maskáče tak se asi rozhoduju do teď.
Zkousela jsem si ho na zahradě bez ,,nákladu,, a prijde mi super,krasne se s nim zataci,houpe, sklada se jednoduse, prodlouzena striska atd.. ale to ma asi vetsina kocarku. Takže asi netřeba se tim nejak moc trápit ale me osobne to i bavilo :dance:
Nakupni kos ti prijde malej jooo?? Me naopak prisel super ze je docela velkej (50l) ale ty uz mas ozkouseno tak viš líp nez ja :)
Rada slysim spokojenost i se sporťakem :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.18 11:38

@Zuzuzinka my máme koš jenom 38l, takže je to znát,teď už dělají větší,ale to bych si nikdy nevybrala,když jsme vybírali,tak mi malej nepřišel..já jsem ten problém vyřešila háčky na rukojeti a tašky dávám tam :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.18 17:40

@1Lendour ahaaa, to jsem nevěděla, ono jak řikas, kdyby jsme meli resit všechno tak asi vybírame ješte dnes :lol:
Jsem ráda ze jsi jinak v celku spokojená a nedostatek jsi vyrešila perfektne :potlesk:
@Natt00 a jak jsi na tom ty s vyběrem?? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
7.8.18 18:11

@Zuzuzinka
Pujdu do Madeny, ale mam jeste cas. Jsem teprve za polovinou ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11467
4.9.18 12:52
@Zuzuzinka píše:
Ahoj mamky :mavam:
Drandíte uz nektera s kocarkem Junama Fashion PRO 2018?? Mate zkusenost?? Co autosedacka v trojkombinaci?? Mezi tim obrovskym vyberem kocarku jsem v koncich ale do maskacoveho desingu jsem zamilovana :oops: Poradite prosim?? :think:

Ahoj,

přesně to jsme si říkala, že pro kluka bych ten maskáčový fakt musela mít :lol:

Já měla 3× Junamu jen jiný typ a všechny byly užasný a šla bych do něj znovu a znovu :srdce:

Jaký jsi nakonec vybrala? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.9.18 13:12
@chs.jasmin píše:
Ahoj,

přesně to jsme si říkala, že pro kluka bych ten maskáčový fakt musela mít :lol:

Já měla 3× Junamu jen jiný typ a všechny byly užasný a šla bych do něj znovu a znovu :srdce:

Jaký jsi nakonec vybrala? :think:

Ahoooj.
Vybrala jsem maskačovou Junamu a muzu rict, ze jsem spokojena a taky bych do ni sla klidne znovu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
12.1.20 16:55

Isofix

Prosím, používala jste některá isofix pod vajíčko?
Potřebovala bych poradit - nejde mi za boha odcvaknout :nevim: na instruktážní video jsem koukala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama