Bulharsko v květnu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 18.04.10 20:49
bulharsko v květnu

ahoj, chystáme se letos k moři, ale ještě nevíme kam, nejvýhodněji pro nás vychází Bulharsko, ale potřebujeme letět už na konci května, byl jste tam někdo tou dobou? Jaký je tam počasí??? Je tam už vše nachystaný a nějaký lidi, nebo je to tam pustý? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Susan23
Kelišová 5996 příspěvků 18.04.10 21:10

Ahoj Golden, byli jsme v Bulharsku v loni. Byli jsme na začátku června. Nachystané tam nebylo vubec nic a byla tam dost nuda. Ale to je pouze můj názor, ale počasí nám vyšlo hezké. V žádném případě ti nechci kazit iluze, ale já bych do Bulharska už znovu nejela, nelíbilo se mi tam, ale moc to záleží na místě. MY byli v Kitenu.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 18.04.10 21:23

právě se taky bojím toho že tam bude zima, bordel na pláži a teprve to budou na sezonu chystat

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 18.04.10 21:28

Goldenko- já myslím, že například v Nesebaru by se vám líbit mohlo! Je tam spousta starých památek, takové hezké městečko a i ty pláže nebyly špatné..

Akorát my jsme tam vždycky jezdili v červnu, ale zase červen a konec května snad už takový rozdíl není..

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 18.04.10 22:41

My byli v Bulharsku na začátku června (tuším kolem 8., už si to nepamatuju přesně :oops: ), počasí vyšlo a naopak my jsme si pochvalovali, že tam ještě nebylo tolik lidí :-D Byli jsme v Kitenu a fakt se nám tam líbilo. Holt co člověk to názor :-D

vercicek
Závislačka 4817 příspěvků 18.04.10 23:08

Ahoj, my jsme tedy byli V Bulharsku na konci června v Nesebaru - Sluneční pobřeží a paráda :-D Byli jsme tam loni i s malým a každý večer jsme vyráželi do města, kde to docela fakt žilo :-D Takže já můžu doporučit, ale byli jsme až o měsíc dýl než máte v plánu jet vy..

lasička1
Echt Kelišová 8026 příspěvků 18.04.10 23:38

Květen je na Bulharsko docela brzy.Cena dovolený vyjde levněji,ale vždy je to na úkor něčeho.Hlavně bych se bála studeného moře.Počasí může vyjít pěkné,ale moře se nestačí vyhřát.Konec května bych ještě riskla Tunis,Djerbu.Egypt je jistota-i když v tomto období už tam panují docela vysoké teploty.

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 19.04.10 09:06

S pocasim v Bulharsku je to vzdycky trochu sazka do loterie.My byli dvakrat. Poprve na zac.cervna (Slun.pobrezi)-pocasi krasne,horko,jako ve Stredomori. Podruhe v cervenci(Zlate pisky) - cely tyden zatazeno,ctyri dny z tydne (byli jsme na tyden) totalne proprseli (jediny hezky na tomto tydnu bylo,ze blizko k plazi priplavali delfini,to bylo krasny,asi tim,ze lidi se nekoupali a v mori byl klid). Na Cerne more se spolehnout neda. Ve stredomori se nam to nikdy nestalo, i kdyz jsem slysela, ze nekomu proprsela i Mallorka, takze tezko rict. My meli vzdycky pocasi paradni - krome toho jednoho Bulharska prave.
Tchyne s tchanem jezdili do Bulharska za sociku casto, a rikali, ze jednou hezky, jednou osklivo … minimalne muze byt zatazeno.
Preju at Vam to vyjde, pak napis !

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 19.04.10 09:09

Jeste jsem si vzpomnela - ohledne toho proprseneho Bulharska - byl tam jeden velky problem, a sice ze oni maji hodne spatne udelanou kanalizaci apod., takze pri tech destich se vsude valila voda, na chodnicich v mestecku STALA voda! 8-o , no hrozny, jeli jsme na vylet - po silnici se valila voda, ze byly totalni zacpy … nemelo to kam odtekat. Jelikoz jsem byla zvykla si na dovolenou k mori brat akorat sandaly,zabky apod,tak si umite predstavit, jak jsme tam na tom byli s botama. To bylo - bez nadsazky- na holiny.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 19.04.10 15:09

tak nevím no, zatím nic moc kladný ohlasy, taky se bojím že tam nebude teplo, když jedu k moři tak za teplem a ne za deštěm, u moře jsem byla jen jednou a ráda by jsem si to užila a ne proseděla na hotelu, takže asi manžu zvyklám spíš na něco jinýho, egypta a tuniska se bojím, ikdyž je tam teplo a hoteli krásný, ale asi tam něco stojí za prd když je to tak levný. Líbilo by se mě Tenerife, ale to je na nás drahý, možná ale umluvím rodiče na měsíční půjčku-do výplaty :lol: a zainvestujeme do dovolený víc, než jsme původně chtěli.

vercicek
Závislačka 4817 příspěvků 19.04.10 19:25

Goldenko já bych ti třeba doporučila klidně tu Djerbu, byli jsme tam dvakrát a nemohli jsme si na nic stěžovat… Pláž fakt krásná a mořé též :-D Řekla bych, že jedna z nejhezčích, kde jsme byli.. A hotel byl taky bez problému a to samé jídlo, všeho mraky.. Jediná nevýhoda byla, že jsme byli dál od města, takže nebylo skoro kam jít, ale zase jsme měli večerní programy na hotelu..
A doporučuji hotel 3 hvězdičky a vejš :wink:
A tam si tepla užijete až až :-)

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 19.04.10 19:50

a neměli jste tam průjem? všude tím straší. navíc mě od toho doma odrazují, že prý není právě kam jít, že mimo areál hotelů je to tam sodoma komora :lol: prý by nás tam ještě zavřeli, že neznáme jejich zvyky. jak se tam má člověk chovat aby nepohoršoval? dá se tam normálně fungovat jako evropan i mimo hotel?

lasička1
Echt Kelišová 8026 příspěvků 19.04.10 23:24

A ještě jeden postřeh z Bulharska-medůzy. :cry:
Byli jsme v srpnu,počasí bylo jak na houpačce.Za 15 dní jsme zažili slejváky,zataženou oblohu,že jsme chodili jen na procházky,ale i sluníčko a nádherné počasí.A po dvou dnech deště obrovský množství medůz,které jsem nikde jinde neviděla.Na pláži ležely veliké hromady medůz,jak je lidé shrnovali na hromady.Do vody jsem nešla,štítím se jich.A zůstaly v moři další 4 dny do našeho odletu.
Egypt je kouzelný.Střevní potíže jsme nikdy neměli,i když občas jsem od někoho slyšela,že měl.Asi záleží na tom,jak je kdo náchylný.Je pravda,že okolí hotelů je takové „přírodní“-místní obyvatelé…ale patří to k jejich mentalitě a mě to nevadilo.Pokud chcete zkulturněnou oblast,spíš takový luxus,bez domorodců,tak volte Makadi nebo El-Gounu.Je to země,která mě přirostla k srdci.

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 20.04.10 08:59

Goldenko, taky můžeš zkusit jih Řecka, tam bývá tou dobou už taky teplo, třeba Kréta by měla být v pohodě. Ale cenově to taky není zrovna levné :think:

lasička1
Echt Kelišová 8026 příspěvků 20.04.10 19:55

Machalko,jih Řecka je v květnu také nejistý s počasím.Na Krétě občas i začátkem června je to na svetr,ještě bývají deště a lidé sedí na apartmánech,protože není co dělat.Rhodos je o něco teplejší,ale ten bych volila tak po 10.červnu,dříve také ne.Byli jsme tam od 15.června a byli jsme první termín co měl pěkné počasí.

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Rolins přiživuje spor s Rytmusem? Tady je její vysvětlení!

Rozhodli se Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský definitivně znemožnit u... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >