Bulka na krku u dospělého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 13:21
Bulka na krku u dospělého

Ahoj asi pred 5-6 lety jsem si ze zadu na krku nahmatala boulicku a jelikoz jsem mela jine starosti tal jsem na to zapomela a neresila a v tydnu jsem si ji znovu nahmatla a porad si na ni saham az me zacal krk pobolivat…jinak boulicka je pod kuzi nejde videt nasahnu ji jen kdyz otocim a napnu krk jinak je porad stejne velka jwko pred 6 lety nema te bekdo stejny problem?

Reakce:
Lathi
Kecalka 279 příspěvků 07.12.18 13:58

Me se udelala boulicka na krku z boku. Udelala se mi v těhotenství a pri velke ryme a uz zůstala. Kvuli těhotenství jsem i oběhla vice vysetreni a vse ok, proste jen uzlinka. Sice mi prijde vetsi-, ma tak 1cm ale i tak to pry nemam resit .ale radeji hlídat. Mam ji 5 let a neboly ani o ni nevím

Prtulak
Kecalka 409 příspěvků 07.12.18 13:59

Mám bouli/čku na straně krku asi 20 let. Výjimečně mě dřív bolela. Dělali mi ultrazvuk - závěr chronická uzlina. Možnost punkce jsem odmítla. Je dobré to nechat zkontrolovat at máš klid. Může to být tukové… Cokoliv. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 14:01

@Lathi je mozne ze ji mam take od tehu dcery 6,5 roku me prave taky nebolela ale ted jak jsem si to porad mackala tak trosku boli ????

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 07.12.18 14:22
@Anonymní píše:
Ahoj asi pred 5-6 lety jsem si ze zadu na krku nahmatala boulicku a jelikoz jsem mela jine starosti tal jsem na to zapomela a neresila a v tydnu jsem si ji znovu nahmatla a porad si na ni saham az me zacal krk pobolivat…jinak boulicka je pod kuzi nejde videt nasahnu ji jen kdyz otocim a napnu krk jinak je porad stejne velka jwko pred 6 lety nema te bekdo stejny problem?

Ahoj, jde s tou boulickou hýbat? Jestli vůbec, vypadá to na uzlinu a jestli alespoň trochu ano mohla by to být tukova bulka. Ale radši si s tím dojdi ať máš klid

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 14:49

@kacenka.sks no moc s ni hybat nejde

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 07.12.18 15:02
@Anonymní píše:
@kacenka.sks no moc s ni hybat nejde

Tak to vypada na tu uzlinku ty jsou tvrde a nepohyblive. Tukove bulky jsou mekke a „jezdi“.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >