Bulka na krku u dospělého

Anonymní
7.12.18 13:21

Bulka na krku u dospělého

Ahoj asi pred 5-6 lety jsem si ze zadu na krku nahmatala boulicku a jelikoz jsem mela jine starosti tal jsem na to zapomela a neresila a v tydnu jsem si ji znovu nahmatla a porad si na ni saham az me zacal krk pobolivat…jinak boulicka je pod kuzi nejde videt nasahnu ji jen kdyz otocim a napnu krk jinak je porad stejne velka jwko pred 6 lety nema te bekdo stejny problem?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

453
7.12.18 13:58

Me se udelala boulicka na krku z boku. Udelala se mi v těhotenství a pri velke ryme a uz zůstala. Kvuli těhotenství jsem i oběhla vice vysetreni a vse ok, proste jen uzlinka. Sice mi prijde vetsi-, ma tak 1cm ale i tak to pry nemam resit .ale radeji hlídat. Mam ji 5 let a neboly ani o ni nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
7.12.18 13:59

Mám bouli/čku na straně krku asi 20 let. Výjimečně mě dřív bolela. Dělali mi ultrazvuk - závěr chronická uzlina. Možnost punkce jsem odmítla. Je dobré to nechat zkontrolovat at máš klid. Může to být tukové… Cokoliv. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.12.18 14:01

@Lathi je mozne ze ji mam take od tehu dcery 6,5 roku me prave taky nebolela ale ted jak jsem si to porad mackala tak trosku boli ????

• Nahlásit
  • Citovat
7.12.18 14:22
@Anonymní píše:
Ahoj asi pred 5-6 lety jsem si ze zadu na krku nahmatala boulicku a jelikoz jsem mela jine starosti tal jsem na to zapomela a neresila a v tydnu jsem si ji znovu nahmatla a porad si na ni saham az me zacal krk pobolivat…jinak boulicka je pod kuzi nejde videt nasahnu ji jen kdyz otocim a napnu krk jinak je porad stejne velka jwko pred 6 lety nema te bekdo stejny problem?

Ahoj, jde s tou boulickou hýbat? Jestli vůbec, vypadá to na uzlinu a jestli alespoň trochu ano mohla by to být tukova bulka. Ale radši si s tím dojdi ať máš klid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.12.18 14:49

@kacenka.sks no moc s ni hybat nejde

• Nahlásit
  • Citovat
7.12.18 15:02
@Anonymní píše:
@kacenka.sks no moc s ni hybat nejde

Tak to vypada na tu uzlinku ty jsou tvrde a nepohyblive. Tukove bulky jsou mekke a „jezdi“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama