Bulka na krku u dospělého

Anonymní
7.12.18 13:21

Bulka na krku u dospělého

Ahoj asi pred 5-6 lety jsem si ze zadu na krku nahmatala boulicku a jelikoz jsem mela jine starosti tal jsem na to zapomela a neresila a v tydnu jsem si ji znovu nahmatla a porad si na ni saham az me zacal krk pobolivat…jinak boulicka je pod kuzi nejde videt nasahnu ji jen kdyz otocim a napnu krk jinak je porad stejne velka jwko pred 6 lety nema te bekdo stejny problem?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
548
7.12.18 13:58

Me se udelala boulicka na krku z boku. Udelala se mi v těhotenství a pri velke ryme a uz zůstala. Kvuli těhotenství jsem i oběhla vice vysetreni a vse ok, proste jen uzlinka. Sice mi prijde vetsi-, ma tak 1cm ale i tak to pry nemam resit .ale radeji hlídat. Mam ji 5 let a neboly ani o ni nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
575
7.12.18 13:59

Mám bouli/čku na straně krku asi 20 let. Výjimečně mě dřív bolela. Dělali mi ultrazvuk - závěr chronická uzlina. Možnost punkce jsem odmítla. Je dobré to nechat zkontrolovat at máš klid. Může to být tukové… Cokoliv. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.18 14:01

@Lathi je mozne ze ji mam take od tehu dcery 6,5 roku me prave taky nebolela ale ted jak jsem si to porad mackala tak trosku boli ????

• Citovat
  • Nahlásit
554
7.12.18 14:22
@Anonymní píše:
Ahoj asi pred 5-6 lety jsem si ze zadu na krku nahmatala boulicku a jelikoz jsem mela jine starosti tal jsem na to zapomela a neresila a v tydnu jsem si ji znovu nahmatla a porad si na ni saham az me zacal krk pobolivat…jinak boulicka je pod kuzi nejde videt nasahnu ji jen kdyz otocim a napnu krk jinak je porad stejne velka jwko pred 6 lety nema te bekdo stejny problem?

Ahoj, jde s tou boulickou hýbat? Jestli vůbec, vypadá to na uzlinu a jestli alespoň trochu ano mohla by to být tukova bulka. Ale radši si s tím dojdi ať máš klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.18 14:49

@kacenka.sks no moc s ni hybat nejde

• Citovat
  • Nahlásit
554
7.12.18 15:02
@Anonymní píše:
@kacenka.sks no moc s ni hybat nejde

Tak to vypada na tu uzlinku ty jsou tvrde a nepohyblive. Tukove bulky jsou mekke a „jezdi“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 09:26

Prosím o radu. Před 2 týdny jsem si nahmatala malé bouličky na zadní části krku. Jsou velké cca jako hrášek. Jsou 2 kolem sebe a jedna trochu výše. Nacházejí se mezi krkem a krčním svalem. Myslela jsem si, že se jedná o uzliny, ale ty by asi měli zmizet. Bouličky jsou pořád stejné. Zdají se mi pohyblivé, nebolí, ale jsou citlivé. Když je manžel zkoušel, tak je nenašel, ale já vím přesně kde jsou. Tak nevím, co by to mohlo být. V dnešní době nechci zbytečně k lékaři, aby tam člověk nechytil ještě něco jiného. Omlouvám se za anonym, ale citlivé téma. Děkuji za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
5773
10.8.20 09:37

Měla jsem to už taky. U mě následek kousnutí lesního hmyzu ve vlasech. Ten h*****se trefil na mízní dráhu a tím mi natekly všechny uzliny v řadě za, sebou. Je to reakce imunitního systému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18260
10.8.20 09:39

Ja mela taky jednu, byla to jenom tukova bulka, ale dr me stejne posilala na utz, aby to nebylo neco vaznejsiho. Ale mela jsem to dyl jak 2 tydny, spis nekolik měsíců než sem to pak u dr zminila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama