Slepák nebo kýla?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 10:08
Slepák nebo kýla?

Ahoj, už pár dní mě bolí pravý podbřišek. Někdy je to menší bolest, někdy větší. Občas to je normální bolest a někdy pálení. Na dotyk mě to nebolí, větší bolest pociťuji při chození, nějaké námaze. Včera jsem zvedla malou sestru a vystřelila mi tam taková bolest, že se mi až zatmelo před očima a měla jsem pocit, ze mi tam něco luplo. Nechci hned plašit doktorem, když se to dá ještě vydržet. Nevíte někdo, co by to mohlo být?

Reakce:
Coctailgirl
Kecalka 274 příspěvků 07.12.18 10:13

Ja uz bych teda byla u doktora… 8o ale slepak myslim pri zatlaceni boli… jinak teda nevim co by to bylo, ale v patek pred vikendem bych sla k doktorovi

nozu
Extra třída :D 11756 příspěvků 07.12.18 10:20

tohle neni plaseni. klusej okamzite k lekari.

Tichošlápek
Extra třída :D 10916 příspěvků 07.12.18 10:27

Slepak hodně boli při skákání. Ale k dr uz bych šla dávno, když praskne slepak nejni to sranda

Gosi
Kelišová 5796 příspěvků 07.12.18 10:28

Mas teplotu? Mas doma crp test? Videla bych to spis na kylu, podle popisu, ale ze zkusenosti, kdyz se ti neco nezda, res to co nejdriv to jde…

smudlinky
Závislačka 2578 příspěvků 351 inzerátů 07.12.18 10:35

zasla bych urcite k lekari, vidim to na kylu- typické zvednutí břemene a „uskřinutí“

lilith1
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 07.12.18 11:39
@Anonymní píše:
Ahoj, už pár dní mě bolí pravý podbřišek. Někdy je to menší bolest, někdy větší. Občas to je normální bolest a někdy pálení. Na dotyk mě to nebolí, větší bolest pociťuji při chození, nějaké námaze. Včera jsem zvedla malou sestru a vystřelila mi tam taková bolest, že se mi až zatmelo před očima a měla jsem pocit, ze mi tam něco luplo. Nechci hned plašit doktorem, když se to dá ještě vydržet. Nevíte někdo, co by to mohlo být?

Jestli tě to pálí jen při chůzi tak je kýla..to je u ní typické.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 09:58

Bolest neustupuje, takže jsem se omluvila z práce a jedu na pohotovost. Nejvíc mě trápí, že to zas nebolí až tak moc, ať si tam o mě nemyslí, že jen simuluju, protože mě to nebolí ani na dotek, jen mě to ,, pálí,, a bolí při větší zátěži, při chůzi..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >