Slepák nebo kýla?

Anonymní
7.12.18 10:08

Slepák nebo kýla?

Ahoj, už pár dní mě bolí pravý podbřišek. Někdy je to menší bolest, někdy větší. Občas to je normální bolest a někdy pálení. Na dotyk mě to nebolí, větší bolest pociťuji při chození, nějaké námaze. Včera jsem zvedla malou sestru a vystřelila mi tam taková bolest, že se mi až zatmelo před očima a měla jsem pocit, ze mi tam něco luplo. Nechci hned plašit doktorem, když se to dá ještě vydržet. Nevíte někdo, co by to mohlo být?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

317
7.12.18 10:13

Ja uz bych teda byla u doktora… 8o ale slepak myslim pri zatlaceni boli… jinak teda nevim co by to bylo, ale v patek pred vikendem bych sla k doktorovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13665
7.12.18 10:20

tohle neni plaseni. klusej okamzite k lekari.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
7.12.18 10:27

Slepak hodně boli při skákání. Ale k dr uz bych šla dávno, když praskne slepak nejni to sranda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
7.12.18 10:28

Mas teplotu? Mas doma crp test? Videla bych to spis na kylu, podle popisu, ale ze zkusenosti, kdyz se ti neco nezda, res to co nejdriv to jde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2745
7.12.18 10:35

zasla bych urcite k lekari, vidim to na kylu- typické zvednutí břemene a „uskřinutí“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3179
7.12.18 11:39
@Anonymní píše:
Ahoj, už pár dní mě bolí pravý podbřišek. Někdy je to menší bolest, někdy větší. Občas to je normální bolest a někdy pálení. Na dotyk mě to nebolí, větší bolest pociťuji při chození, nějaké námaze. Včera jsem zvedla malou sestru a vystřelila mi tam taková bolest, že se mi až zatmelo před očima a měla jsem pocit, ze mi tam něco luplo. Nechci hned plašit doktorem, když se to dá ještě vydržet. Nevíte někdo, co by to mohlo být?

Jestli tě to pálí jen při chůzi tak je kýla..to je u ní typické.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.18 09:58

Bolest neustupuje, takže jsem se omluvila z práce a jedu na pohotovost. Nejvíc mě trápí, že to zas nebolí až tak moc, ať si tam o mě nemyslí, že jen simuluju, protože mě to nebolí ani na dotek, jen mě to ,, pálí,, a bolí při větší zátěži, při chůzi..

• Nahlásit
  • Citovat
107
7.11.19 18:50
@Anonymní píše:
Bolest neustupuje, takže jsem se omluvila z práce a jedu na pohotovost. Nejvíc mě trápí, že to zas nebolí až tak moc, ať si tam o mě nemyslí, že jen simuluju, protože mě to nebolí ani na dotek, jen mě to ,, pálí,, a bolí při větší zátěži, při chůzi..

Prosimte jak jsi tehdy dopadla? resim ted neco podobneho :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
12.12.19 22:37

Taky me zajima :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...