Nemůžu sníst “normální” jídlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 14:19
Nemuzu snist “normalni” jidlo

Ahoj,
Tri roky beham, posiluji a hlavne jim zdrave. Zelenina, ovoce, bily jogurt, orechy, ryby, sushi, vejce, syry, semtam sunka, vysokoprocentni cokolada…
Ted jsem u babicky ze slusnosti snedla rajskou s testovinami a mela jsem sileny prujem. Porad je mi nevolno - uz je to ctvrty den. Babicka mi tvrdi, ze jsem si “zkazila zaludek, tim svym nesmyslnym jidlem”. Je pravda, ze teple jidlo mam tak jednou tydne - treba zeleninovou polevku nebo grilovaneho lososa.
Ten prujem me vydesil, je to tedy opravdu spatne?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2012 příspěvků 06.12.18 14:22

Záleží, jak tu rajskou dělá, ale nechápu, proč máš teplé jídlo jen jednou týdně? Vařit se dají i zdravá jídla, nemusíš jíst smetanové omáčky, ale nedokážu si představit, že bych v zimě neměla jednou denně teplé jídlo. Dnes jsem měla bramborák s masem a zeleninou a tak nějak je svět hezčí :palec:

GabinkaCh
Závislačka 2511 příspěvků 06.12.18 14:23

Myslím že má pravdu.Vím to u sebe.

Gaforia
Kecalka 227 příspěvků 06.12.18 14:25

Mne to delalo taky, kdyz jsem drzela jidelnicek. Pak mi stacilo “normalni” jidlo a bezela jsem hned.. knedlik, omacka, neco trochu mastnejsiho.. telo si zvykne fungovat na necem a pak reaguje. Kdybys jedla 14 dni jen knedliky a omacky, tak si zase telo zvykne zase na to..

Uživatel je onlinePHV
Kecalka 377 příspěvků 06.12.18 14:25

@Kfětoslava Jé my měli dneska to samé k obědu :lol: :lol: mňami

skorotehotna
Kecalka 322 příspěvků 06.12.18 14:25

A proč jíš teple jídlo jen jednou týdne? Já myslím ze jednou denně studené jídlo nevadí ale jist jen studené mi přijde extrém a opravdu nezdrave

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2012 příspěvků 06.12.18 14:26
@PHV píše:
@Kfětoslava Jé my měli dneska to samé k obědu :lol: :lol: mňami
:palec: moje oblíbené

Gosi
Kelišová 5743 příspěvků 06.12.18 14:27

Nepouzila bych formulaci „zkazila zaludek“, ale jsi zvykla na nejaky zpusob stravovani a rajska v podstate v kazde forme je urcite sok… 4 dny je mozna dost, ale jist ted neco? Jogurt, banan, mrkev? Cernej, matovej, hermankovej caj, nebo zivocisne uhli na srovnani jsi zkousela?

Fonty
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 06.12.18 14:29
@Anonymní píše:
Ahoj,
Tri roky beham, posiluji a hlavne jim zdrave. Zelenina, ovoce, bily jogurt, orechy, ryby, sushi, vejce, syry, semtam sunka, vysokoprocentni cokolada…
Ted jsem u babicky ze slusnosti snedla rajskou s testovinami a mela jsem sileny prujem. Porad je mi nevolno - uz je to ctvrty den. Babicka mi tvrdi, ze jsem si “zkazila zaludek, tim svym nesmyslnym jidlem”. Je pravda, ze teple jidlo mam tak jednou tydne - treba zeleninovou polevku nebo grilovaneho lososa.

Já se taky u babi po rajský po… prostě má všechno děsně tučný a mastný a já na to nejsem zvyklá. Nevidím to jako problém. Jinak babi mi od ty doby dělá vařený maso a křen s jablkem ;)

Kriss Tina
Kelišová 5919 příspěvků 06.12.18 14:29

Je to možný, já si nedovedu představit mít teplý jídlo jednou za týden, když je tolik receptů na zdravá a kvalitní jídla. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 14:35

Dekuji za nazory. Kdyz ja sice nejsem lina cvicit, ale jsem lina varit. Dcera ji v jidelne, teple jidlo tedy ma a o vikendu vari manzel. Nebo udelam neco fakt rychleho - lososa, tresku, ryzi se zeleninou… ale to jen fakt kvuli dceri. Kdyby bylo na mne, tak si vezmu banan :oops:

Lalelale
Závislačka 2676 příspěvků 06.12.18 14:39
@Anonymní píše:
Ahoj,

zcela normální reakce, tvůj žaludek není zvyklý. Tohle se děje mnoha lidem na dietách - jak si jednou dají normální a třeba trochu mastnější jídlo, je zle. Být tebou tak ale jídelníček trochu upravím, mohla by sis tím dlouhodobě zpomalit metabolismus.

cocomoon
Kecalka 213 příspěvků 06.12.18 14:59

Nechápu tyhel vaše hyper moderní diety z kterejch se pak po**rete :D
Já když hubnul, tak sem zhubnul na knedlíkách :D Prostě sem jedl normální jídlo, jen sem místo pěti knedlíků snědl na oběd 4. A občas si vyrazil zaběhat.

arinecka
Kelišová 5147 příspěvků 06.12.18 15:06
@Anonymní píše:
Ahoj,

Ty vůbec nejíš brambory,rýži, chleba atd? Jen to sushi? Tak je jediný sacharid co vidím 8o

Cibota
Povídálka 35 příspěvků 06.12.18 15:12
@Anonymní píše:
Ahoj,

Pokud jsi vylozene nechytla nejakou virozu.. Je to normalni. Ja drzela taky zdravy styl a pak mi u tchyne stacil rizek, bramborak, proste neco mastnejsiho a bylo mi blbe cely den. Bud me prohnalo nebo jsem mela brutalne tezko na zaludku..

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >