Bolest pod prsem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 20:39
Bolest pod prsem

Ahoj. Již třetí den mě bolí jakoby pod prsem. Není to nic hrozného, ale znepokojuje mě to. Na dotek to nebolí, cítím to jen jakoby uvnitř a na dotek tam cítím jakoby vystouplejsi žlázu. Již 10 měsíců nekojim, ale ještě před nedávnem jsem si z prsu vymackla par kapek mlika. Holky, co by to tak mohlo být, ať nedělám histerku u doktorky. Nic takového jsem dřív neměla, ani při kojení. Momentálně mi konci MS, začalo to třetí den po MS. Nevím jestli je to nějak podstatné. A bolí mě trochu vaječníky, což na konci MS nemivam.
Omlouvám se za anonym :oops:

Reakce:
admin
Extra třída :D 11312 příspěvků 07.12.18 16:09

Dobrý den,

Jak to vypadá, už je to v pořádku? Pokud ne zkusila bych napsat do naší gynekologické poradny.

Našla jsem i diskuzi , která by Vás mohla možná zaujmout, i když nevím, jestli je to zcela váš případ, ale třeba tam najdete, co potřebujete.

Jinak za doktorem bych zašla, vždycky je lepší trochu zbytečně hysterčit, než aby to něco bylo.
Dofám, že to bude brzo dobrý :-)

hezký den :kytka:

Diana

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >