Mastný/spocený zadek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 17:41
mastný/spocený zadek

Ahoj, poslední dva týdny mě trápí mastný/spocený zadek. Nikdy dřív jsem s tím problém neměla. Ale teď neustále cítím ten vlhký/mastný pocit a kdykoliv jdu tak to cítím, nechávám i stopy na prostěradle. Myju se dvakrát denně a nevím čím to může být. Zkoušela jsem dětský zásyp a deodorant, deodorant nefunguje vůbec a zásyp vydrží jen hodinku dvě.
Omlouvám se za anonym, ale je mi trapně. :oops:

Reakce:

terien
Echt Kelišová 8382 příspěvků 05.12.18 18:15

Ty jo to vypadá spíš na zdravotní problém :think: nemáš potíže s hemoroidy nebo nějakými prasklinami? Netrpis průjmem? Nemáš nové prádlo nebo kalhoty?

Tableta
Závislačka 4109 příspěvků 05.12.18 18:21

Nedávala sis třeba paralen čípky? Někomu se to tam pak jakoby „mastí“ i 2-3 týdny :?

Helileli
Závislačka 3039 příspěvků 05.12.18 18:23

Tipla bych kvasinky. Nasadila bych protikvasinkova opatření plus probiotika. Čím si ten zadek například myjes? Pokud nemáš kyselý mycí gel, dala bych ten, bavlněné prádlo, žádné vložky, omezit co nejvíc sacharidy.
Pokud by to nepřecházelo, šla bych k Dr, třeba jsou to nějací cizopasníci, těžko říct, ale to je hned, obzvlášť pokud člověk ji častěji mimo domov, tak vždycky tam může být nějakej trouba, kterej ti nožem od masa pokraji salát a už se vezeš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >