Operace chlopně - pomohla někomu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 22:38
Operace Chlopně

Dobrý den, předem se omlouvám za delší text, ale jsem v zoufale situaci. Jedna se o to že mám nemocnou maminku, bylo jí zjištěno že ji správně nefunguje chlopeň v srdci, nevím jaká přesně, nebo jak přesně se to odborně nazývá, lékař ji předepsal léky s tím že za 3 měsíce přijde na kontrolu a když se to nezlepší bude muset na operaci, dostala taky Warfarin, který se mi zdá jako dost rizikový lék, dále má maminka vysoký krevní tkak, astma, cukrovku i štítnou žlázu. Moc se o ní bojím, nevím jak se s tou situaci vyrovnat, jak mám být silná a kdyby po případě na tu ooeraci došlo je tu někdo komu pomohla? Děkuji velmi pěkné všem… Jelikož mám jenom maminku, hrozně mě to trápí už měsíc nespím, před maminkou jsem silná ale uvnitř se dusím.. Mamince je 55 let… Je neuvěřitelně silná, a pozitivní, je to ta obětavá maminka, která nechce nic dát znát. :,(

Reakce:
Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1311 příspěvků 04.12.18 23:02

Jestli chceš napiš SZ. Jsem po operaci chlopně + aorty. Jsem lékařka tak případně vysvětlím. Zkus zjistit o kterou chlopeň se jedná. Nejčastěji bývá postižena aortální chlopeň, operaci mají velmi dobrou prognozu.

Lathi
Kecalka 262 příspěvků 1 inzerát 04.12.18 23:31

Deda (78) byl na teto operaci loni. Vyndali srdce a nasili zvířecí chlopeň. Prezil to a myslim že výborně.uz druhy den se sam posadil na posteli. Warfarin bere take

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >