Je tu nějaký terapeut? Mám otázku

100
4.12.18 16:53

Terapeut je tu nějaký

Dobrý den, prosím vás je tu nějaký terapeut? Měla bych na něj otázku. Moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

42
4.12.18 18:27

@nikdy nikdo ,proč nezkusíš nějakou poradnu na netu a zadat tam dotaz,já mam zkusenosti i z terapeutem i skupinami,ale záleží v jaké oblasti,u me zavislosti,ale terapeut ti pomůže vznest otázky a ty hledáš ve svém nitru odpovědi,konflikty v životě traumata a pochopeni sama sebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
4.12.18 18:34

@1234560 prosím tě můžeš mi doporučit nějakou poradnu na netu? Jde o mé dětství, podle psycholožky ho nemám vyřešené a nechce mě doporučit na pěstounskou péči. Jelikož nemůžeme mít děti tak po tom toužíme. Mám manžela, 15 let skvělí vztah a život, ale ona pořád jede po tom,že mě dětství poznamenalo a chce názor terapeuta. Moc děkuji, ke všemu mám čas do 17.12. Děkuji ti moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
4.12.18 18:39

@nikdy nikdo v tomhle ti asi poradna na netu nepomůže ,potřebuješ papír ona ti jako nedala kontakt na někoho kdyz po tobě chce toto?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
4.12.18 18:40

Nevím jak je na tom doktorka.cz je tam poradna vsehochut

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
4.12.18 18:43

Jinak mas docela hraniční termín vzhledem ze je před vanoci a cekacky taky jsou na konzultace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
4.12.18 19:16

Nedala mi kontakt na nikoho. Jen řekla,že mám přijít s tím. Jako ona mi nesedla od začátku. Psychotesty jsme prošli v pohodě jen prostě důvěru jsem k ní nenašla. Tak ze mě dost věcí dostávala,ikdyz vše z dětštvi a zívota mě a rodiny jsem ji řekla hned

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
4.12.18 19:25

@nikdy nikdo nikdy jsem si timhle martiriem neprošla,vyměnit ji asi nejde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
4.12.18 19:32

@1234560 nejde to jsem zadala už na začátku. Jako des,je to ženská která je rozvedená a mě bude vyčítat s špatné dětství. Děláme to pro dítko nějaké,ale děs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama