Nejlepší lék na průjem

Anonymní
4.12.18 13:25

Nejlepší lék na průjem

Ahoj holky poraďte nejaký lék na prujem, který zabírá okamžitě a dá se popřípadě užívat dlouhodoběji? :) Jedná se spíše o průjem ze stresu. S čím máte nejlepší zkušenosti :) díky moc za rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

653
4.12.18 13:28

Pokud u dospělého, tak za mě nejrychleji funguje tzv. černé uhlí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
544
4.12.18 13:29

Z dlouhodobějšího asi Hylak :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
4.12.18 13:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky poraďte nejaký lék na prujem, který zabírá okamžitě a dá se popřípadě užívat dlouhodoběji? :) Jedná se spíše o průjem ze stresu. S čím máte nejlepší zkušenosti :) díky moc za rady :)

A co se uklidnit a zmírnit stres.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.18 13:34
@AAAjirina píše:
A co se uklidnit a zmírnit stres.

Když to právě moc nejde :(

• Nahlásit
  • Citovat
99
4.12.18 13:36

Mě pomáhalo imodium frcela jsem na nem docela dlouho, občas i teď , ale asi to moc dobře není :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54249
4.12.18 13:48

Za mě je nejlepší smecta :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
4.12.18 13:58

Relaxace, joga, eliminacni dieta na zname alergeny. Predpokladam, ze s doktorem jsi to jiz konzultovala a vyloucila jine onemocneni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
4.12.18 13:59

Z leku bych dlouhodobe brala pouze kvalitni probiotika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61142
4.12.18 14:04
@Anonymní píše:
Když to právě moc nejde :(

Na prujem ze stresu jedine odstranit stres.

Pokud se nechas vysetrit a nic se neprokazde, je to diagnoza drazdivy tracnik. Pak pomahaji leky na nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5047
4.12.18 14:36
@blumen píše:
Na prujem ze stresu jedine odstranit stres.Pokud se nechas vysetrit a nic se neprokazde, je to diagnoza drazdivy tracnik. Pak pomahaji leky na nervy.

Souhlasím. V akutním případě bych si vzala Imodium, ale jinak je lepší řešit příčinu průjmu. Funguje to lépe. Jinak jóga a meditace fungují na zklidnění skvěle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
249
4.12.18 20:18

na mě zabírá Imodium, ale na dlouhodobý průjem není, tam chce odbourat tu příčinu, u stresu to nejde tak lehce, tak možná jen černý uhlí, probiotika a nebo Hylak, popř. enterol

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
5.12.18 10:34

Když máme v rodině průjem (děti, ale i dospělí) na radu doktorky jsme začali používat biopron, popř. biopron forte. Jsou to probiotika. Když nemáme průjem občas je bereme jako prevenci, ale zabírají nám i v akutních případech. Vyzkoušej to a uvidíš :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.18 10:39
@Anonymní píše:
Ahoj holky poraďte nejaký lék na prujem, který zabírá okamžitě a dá se popřípadě užívat dlouhodoběji? :) Jedná se spíše o průjem ze stresu. S čím máte nejlepší zkušenosti :) díky moc za rady :)

Určitě odstranit co nejdříve stres. Stresový průjem není pro tělu nic z dlouhodobého hlediska dobrého. Zkus si něco načíst o tabletách Moringa, doplnit můžeš i čaje z moringy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama