Nejlepší lék na průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 13:25
Nejlepší lék na průjem

Ahoj holky poraďte nejaký lék na prujem, který zabírá okamžitě a dá se popřípadě užívat dlouhodoběji? :) Jedná se spíše o průjem ze stresu. S čím máte nejlepší zkušenosti :) díky moc za rady :)

Přečtěte si článek: Pozor na průjem a dehydratace: Co pomáhá?

Reakce:
lucielorenc
Kecalka 422 příspěvků 8 inzerátů 04.12.18 13:28

Pokud u dospělého, tak za mě nejrychleji funguje tzv. černé uhlí.

aleaa
Kecalka 341 příspěvků 2 inzeráty 04.12.18 13:29

Z dlouhodobějšího asi Hylak :nevim:

AAAjirina
Stálice 62 příspěvků 04.12.18 13:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky poraďte nejaký lék na prujem, který zabírá okamžitě a dá se popřípadě užívat dlouhodoběji? :) Jedná se spíše o průjem ze stresu. S čím máte nejlepší zkušenosti :) díky moc za rady :)

A co se uklidnit a zmírnit stres.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 13:34
@AAAjirina píše:
A co se uklidnit a zmírnit stres.

Když to právě moc nejde :(

Terka92
Stálice 53 příspěvků 04.12.18 13:36

Mě pomáhalo imodium frcela jsem na nem docela dlouho, občas i teď , ale asi to moc dobře není :roll:

Uživatel je onlinetezi
Hvězda diskuse 51169 příspěvků 1 inzerát 04.12.18 13:48

Za mě je nejlepší smecta :nevim:

Novak2
Kecalka 133 příspěvků 04.12.18 13:58

Relaxace, joga, eliminacni dieta na zname alergeny. Predpokladam, ze s doktorem jsi to jiz konzultovala a vyloucila jine onemocneni.

Novak2
Kecalka 133 příspěvků 04.12.18 13:59

Z leku bych dlouhodobe brala pouze kvalitni probiotika.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 44381 příspěvků 04.12.18 14:04
@Anonymní píše:
Když to právě moc nejde :(

Na prujem ze stresu jedine odstranit stres.

Pokud se nechas vysetrit a nic se neprokazde, je to diagnoza drazdivy tracnik. Pak pomahaji leky na nervy.

baimoli
Kecalka 435 příspěvků 04.12.18 14:36
@blumen píše:
Na prujem ze stresu jedine odstranit stres.Pokud se nechas vysetrit a nic se neprokazde, je to diagnoza drazdivy tracnik. Pak pomahaji leky na nervy.

Souhlasím. V akutním případě bych si vzala Imodium, ale jinak je lepší řešit příčinu průjmu. Funguje to lépe. Jinak jóga a meditace fungují na zklidnění skvěle.

Ela025
Kecalka 208 příspěvků 04.12.18 20:18

na mě zabírá Imodium, ale na dlouhodobý průjem není, tam chce odbourat tu příčinu, u stresu to nejde tak lehce, tak možná jen černý uhlí, probiotika a nebo Hylak, popř. enterol

Estu3
Kecalka 108 příspěvků 05.12.18 10:34

Když máme v rodině průjem (děti, ale i dospělí) na radu doktorky jsme začali používat biopron, popř. biopron forte. Jsou to probiotika. Když nemáme průjem občas je bereme jako prevenci, ale zabírají nám i v akutních případech. Vyzkoušej to a uvidíš :lol:

Jedna babička
Závislačka 4224 příspěvků 05.12.18 10:39
@Anonymní píše:
Ahoj holky poraďte nejaký lék na prujem, který zabírá okamžitě a dá se popřípadě užívat dlouhodoběji? :) Jedná se spíše o průjem ze stresu. S čím máte nejlepší zkušenosti :) díky moc za rady :)

Určitě odstranit co nejdříve stres. Stresový průjem není pro tělu nic z dlouhodobého hlediska dobrého. Zkus si něco načíst o tabletách Moringa, doplnit můžeš i čaje z moringy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >