Bouličky v lýtku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 08:00
Boulicky v lytkuh

Ahoj, pred mesicem, kdyz jsem si klekla na kanapi a podrbala se na pravem lytku, nahmatla jsem pod kuzi takove pevnejsi misto…o par cm vedle taky..jako vzadu na svalech…na druhe noze to moc necitim…ale jsem pravak, pravou nohu mam svalnatejsi, pevnejsi..jde to citit jen kdyz zatnu nohu nebo se prave propne pri kleku apod. a jeste musim zatlacit…podkozni hrbolky citim i na stehnech, pazich, zadku…to je jasna celulitida..ale na lytkach? pomerancova kura tam je, ale muze to delat i tukové polštářky v tehle mistech?

Reakce:
BaraRed
Kecalka 450 příspěvků 04.12.18 10:13

Muzou to byt krecove zily. Jestli te to znervoznuje, zajdi k Dr. Ja mam takove vypoukliny na lytkach, ale vepredu a jen kdyz nohy zatnu. Podle doktoru krecove zily. Je to pro me spis esteticka vada, tak to neresim.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 10:37

Diky..ja jen vzadu a jen ldyz hodne zatlacim…nic vidět ani na obyc pohmat citit neni..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >