Bolest malíčku na noze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DzungaracekChlupacek
Kecalka 388 příspěvků 03.12.18 18:42
bolest malíčku na noze

Ahoj, chci se zeptat. Dnes jsem si vzala boty staré cca rok. Začal mě bolet malíček. Na druhé noze to nebolelo. A ještě pořád mě to pobolívá… nevím, jestli to nemůže být tím, že mám trochu vbočený palec. Děkuji.

Reakce:
AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 03.12.18 18:56

Od nic do dna, cukrovka… doktor.

Russet
Extra třída :D 12153 příspěvků 03.12.18 19:20
@DzungaracekChlu­pacek píše:
Ahoj, chci se zeptat. Dnes jsem si vzala boty staré cca rok. Začal mě bolet malíček. Na druhé noze to nebolelo. A ještě pořád mě to pobolívá… nevím, jestli to nemůže být tím, že mám trochu vbočený palec. Děkuji.

Omačkaná noha. Kazdá noha může být jinak velká. U dny bolí spíš palec, ne?

Breuse
Kecalka 128 příspěvků 04.12.18 07:54

Můj taťka má dnu, nikdy ho nic jiného než palec nebolelo.. Jestli se ti to stalo jenom u těchto bot a nikdy jindy ne, tak je to jasný.. Můžou za to boty. Chodidla se různě deformují podle toho, jak se kvalitní obuv nosí. Holt se ti změnil trochu nášlap na té jedné noze a už tiboty nevyhovují. Asi bych v tom nehledala víc, dokud by se to neobjevilo u jiných bot.

DzungaracekChlupacek
Kecalka 388 příspěvků 04.12.18 11:49

Děkuji moc všem :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >