Bolestivá menstruace, růžové krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Obara
Povídálka 44 příspěvků 03.12.18 21:11
Bolestivá menstruace, růžové krvácení

Ahoj holky, mívám pravidelně menstruaci 28 dní díky duphastonu, který beru po ovulaci 10 dní jinak jsem odjakživa měla menstruaci nepravidelnou. Menstruace mi začíná tak, že druhý den po dobrání poslední tablety v cyklu začnu špinit a další den rozjede klasická MS, která je tak středně silná a bolestivá, ale nic co by se nedalo vydržet. Bolest trvá první den a tak půlku dne druhého. Nicméně tento cyklus moje MS nevypadá jako klasická krev, ale je růžová, i kousky sliznice jsou růžové, zkrátka nemá klasickou červenou barvu. Četla jsem, že to může být příznak PCO nebo nízké hladiny estrogenu, ale to mi přijde jako hloupost když beru duphaston. Nemá někdo podobnou zkušenost nebo netuší někdo čím to může být? Stalo se mi to poprvé :nevim:

Reakce:
admin
Extra třída :D 11308 příspěvků 07.12.18 17:01

Dobrý den,

zkuste se poradit v naší gynekologické poradně
Pár diskuzí o boestivé menstruaci tu již je, ale žádná neřeší zcela Váš případ. Vždy je lepší, když Vám poradí lékař.

Přeji hodně štěstí a hezký den

Diana :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >