Hrb na zádech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kivulee
Povídálka 33 příspěvků 2 inzeráty 03.12.18 19:24
Hrb na zádech

Zdravím všechny od mala se hrbím a uz se mi začíná dělat hrb ještě jsem ted po operaci dost přibrala a prsa mi to v poslední době zhoršily sháním nějakou pomůcku na srovnání držení rovných zad nemáte někdo zkušenosti s něčím děkuji
:potlesk:

Reakce:
Yopii
Kecalka 321 příspěvků 03.12.18 19:28

https://www.google.cz/search?…

Tady jsou popruhy na zada - ja mam vyzkouseny jeden z nich no ale nevydrzela jsem to nosit :D

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 03.12.18 19:32

Zajdi si na fyzioterapii, poradí ti přesně cviky ušité na míru tvým potížím. Ale obecně, co se zad týče, tak i když mám sedavé zaměstnání, tak hrozně pomáhá jóga.

Kivulee
Povídálka 33 příspěvků 2 inzeráty 03.12.18 19:37

@Yopii děkuji koukala jsem na ne :) asi objednám @Nmdl zkouším cvičit ci jsem nasla na internetu ale prostě jak je to nezazivne moc se mi do toho nechce :,(

Yopii
Kecalka 321 příspěvků 03.12.18 19:39

@Kivulee ja mam stejny problem, cviky atd.mi nepomohly, protoze se proste furt hrbim (nejde o bolest zad)… po kraniosakralni terapii jsem nasponovana, ale pak to zas spadne a lopatky mi jdou dopredu :nevim: ty popruhy drzi lopatky u sebe (ale hold komford to neni :-D )

Afrikana
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 03.12.18 19:58

@Kivulee Jednak joga neni jenom jedna, jsou pomalejsi i akcnejsi typy, a jednak by to aspon ze zacatku chtelo lektora, aby te opravil pri provadeni pozic. Ona ta joga zase neni takova legracka, jak se to na prvni pohled muze zdat.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 03.12.18 20:05

Zajdi si k ortopedovi, napíše ti rehabilitační cvičení a budeš cvičit. Jo, je to nezáživné a opruz, ale pomáhá to.

Kivulee
Povídálka 33 příspěvků 2 inzeráty 03.12.18 20:37

Du tam 20 teho tak. Se optan diky ;) :palec:
@Yopii no ja po operaci kolene hodně přibrala a prsa mi. Narostly a je to horší a horší :D taky s tou nohou nemůžu všelijak hybat tak. Snad se mi to nějak povede :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >