"Akné" na dvorcích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 21:03
"Akné" na dvorcích

Úvodem prosím o anonym :).
Dnes jsem si náhodou objevila na dvorcích kolem bradavek takové zduřelé hrbolky - na pohmat nebolí, ale jeden byl ultra velký a na vrchu stroupek, jako u mačkaného „beďáčku“, Zkusmo jsem stiskla a něco i vyteklo, ostatní nemají bílou špičku, ale ultra jsem to mačkat nezkoušela. Na levém prsu toho mám víc než na pravém, tam dvorce vypadají v podstatě normálně (takové jakoby „hrbolky“ tak mám standardně). V tomto těhotenství mě hodně trápí ucpané póry, na obličeji, ale i ramenou a zádech, nikdy jsem na to moc netrpěla, ale tentokrát je toho docela dost, a to už jsem v polovině druhého trimestru. Tak nevím, jestli to nemá nějakou souvislost, jestli je to záležitost hormonů nebo něco jiného. Gynekolog má jako na potvoru zítra operační den, takže se mu dovolám nejprve ve čtvrtek, takže zkouším: nemáte někdo podobnou zkušenost nebo nenapadá Vás, co by to mohlo být? Nebolí to, jen to fakt divně vypadá :lol:. Nevím, jestli nemá souvislost i to, že stále „kojím“ roční dítě (resp. prso dostává v noci, když se vzbudí, připadá mi, že z toho skoro už nic neteče, vždy jen pocucá a pustí, ale když jí dám prs, tak je pak o něco větší než předtím, takže nějaké mléko se tam ještě asi tvoří…).

Děkuji moc za rady ;).

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 21:07

A ještě doplňuji, že pupínky v dekoltu či jinde na prsou nemám…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 21:15

Ja to mam presne podle tveho popisu uz leta, minimalne od puberty, a nikdy jsem to neresila…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 21:16

Podle me jsou to mazove zlazky. Mam je taky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 21:28

Asi to budou ony, ale zřejmě jsou nějak ucpané, protože jsou fakt hodně zduřelé :(. Tak uvidím, co na to doktor…

hofka
Neúnavná pisatelka 15003 příspěvků 04.12.18 22:13

nemačkat:-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >