55 dní zpoždění MS

Anonymní
4.12.18 21:54

55 zpoždění MS

Zdravím všechny :mavam:
Mám už 55 dní zpoždění MS. U lékaře jsem byla a první měsíc jsem dostala vyvolávací injekci která mi pomohla a dr. Mi řekl že to může být i počasím že menstruace nedorazila. Druhý měsíc opět nedorazila tak jsem šla k dr. Zase a řekl mi že je to normální :nevim: už jsem docela zoufalá a nevím jestli nezměnit lékaře.. :roll:
Myslela jsem že jsem těhotná ale to by dr. Viděl :zed: Pokud má některá nějakou zkušenost nebo radu, budu moc ráda a předem děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

449
4.12.18 22:00

Změnit doktora!!! Taky jsem měla takového, co to rok neřešil. Můj nový doktor nad tím kroutil hlavou a nechápal. Jsou léky na srovnání cyklu. Nech si udělat hormonální profil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.18 22:20

@xjuliax Tak to je opravdu paráda. :zed: Mě bylo jen divné že mi takhle odpověděl. Určitě si to nechám udělat ale rozhodně už k němu nepůjdu teda… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
449
4.12.18 22:26

Neříkám, že se to někdy nemůže stát, že se hormony zblázní, ale většinou to má nějakou příčinu. Injekce někdy pomůže, ale není to řešení a navíc, to je další svinstvo do těla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.18 22:55

Právě že nejsem nějak ve stresu ani nemocná :nevim: Jen že mi nedal ani prášky nic. Jen se zasmál a řekl že je to normální a že to nemám řešit :zed: Takže buď je blb ten doktor nebo já už opravdu nevím :D
Každopádně si hned zítra zajedu nechat udělat ten hormonální profil :) a díky za radu :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama