Nemohl mě něčím nakazit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 18:56
Nemohl mě něčím nakazit?

Jdu možná s divným dotazem… našla jsem si nového přítele, když spolu spíme a on se do mě udělá, mám vždy do pár hodin strašný průjem. Nemohl mě něčím nakazit? :think:   Blbe odpovědi si prosím nechte

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
divine woman
Echt Kelišová 9204 příspěvků 06.12.18 18:58

Tak to můžeš mít alergii na jeho sperma, když je to pokaždé. Zkuste to příště s kondomem a uvidíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 19:00

@divine woman když jsme spolu spali a on se udělal ven, tak mi nic nebylo. A teď 4× po sobě strašný průjem. Nikdy jsem se s tím nesetkala. Alergie na sperma? Spíš si říkám, jestli není třeba hiv :?

divine woman
Echt Kelišová 9204 příspěvků 06.12.18 19:01
@Anonymní píše:
@divine woman když jsme spolu spali a on se udělal ven, tak mi nic nebylo. A teď 4× po sobě strašný průjem. Nikdy jsem se s tím nesetkala. Alergie na sperma? Spíš si říkám, jestli není třeba hiv :?

HIV fakt ne a pokud máš pochyby, zajdi ne kožní a nech si udělat testy. Alergie na sperma není neobvyklá.

Lychee13
Závislačka 3094 příspěvků 06.12.18 19:02
@Anonymní píše:
Jdu možná s divným dotazem… našla jsem si nového přítele, když spolu spíme a on se do mě udělá, mám vždy do pár hodin strašný průjem. Nemohl mě něčím nakazit? :think:   Blbe odpovědi si prosím nechte

Asi má zkažený vajca. :think:

Heivka
Závislačka 3266 příspěvků 06.12.18 19:06

Ta alergie je asi nejpravděpodobnější odpovědí na váš problém, ale co mě zaráží je že s novým partnerem spíte bez ochrany (antikoncepce před pohlavními chorobami neochrání) aniž by jste za sebou měli oba zdravotní testy na pohlavně přenosné choroby. Ono to není jenom HIV, ale taková kapavka nebo syfilis musí být taky lahůdka :think:

Kaileee
Kecalka 461 příspěvků 06.12.18 19:07

to jsem ještě neslyšela, spíše dotaz pro doktora, zatím spolu používejte kondom

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 19:09

@Heivka A vy jste s každým partnerem šla na testy?

Kriss Tina
Kelišová 6122 příspěvků 06.12.18 19:11

Tak s novým přítelem nespi bez ochrany, může mít cokoliv nejen HIV :nevim:

divine woman
Echt Kelišová 9204 příspěvků 06.12.18 19:13

@Kriss Tina @Heivka Třeba byl panic  :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 10956 příspěvků 06.12.18 19:14
@Anonymní píše:
@Heivka A vy jste s každým partnerem šla na testy?

Ja třeba ne, ale používali jsme kondom. Bez nej az s dlouhodobym partnerem a s tím jsme na testech byli

Kriss Tina
Kelišová 6122 příspěvků 06.12.18 19:14

@divine woman a to prokáže jak? :lol:

rokris
Kelišová 6517 příspěvků 06.12.18 19:16
@Anonymní píše:
Jdu možná s divným dotazem… našla jsem si nového přítele, když spolu spíme a on se do mě udělá, mám vždy do pár hodin strašný průjem. Nemohl mě něčím nakazit? :think:   Blbe odpovědi si prosím nechte

Tak ať se do Tebe nedělá, ne? Jenom tak poznáš, jestli je to opravdu tím. No a pak to řeš. Jinak - i kdyby Tě nakazil, nedovedu si představit, co by se projevovalo takto. Třeba jsou to nervy.

Heivka
Závislačka 3266 příspěvků 06.12.18 19:18

Nemusela jsem protože s mým mužem jsme se seznámili v době kdy jsme byli oba bez sexuálních zkušeností a hodně mladí, ale kdyby musela z nějakého důvodu hledat nového partnera tak bych chtěla vědět že jsme oba zdraví. Kamarádku to zachránilo, protože díky testům zjistila že jí nevěrný bývalý nakazil chlamydií a přišla jenom o jeden vejcovod, kdyby šla na testy později mohla skončit neplodná jo a ty testy navrhl její teď už manžel.

divine woman
Echt Kelišová 9204 příspěvků 06.12.18 19:21

@Kriss Tina těžko :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >